Hjort family tree » Judikie van Heemert (1705-1779)

Persoonlijke gegevens Judikie van Heemert 

  • Zij is geboren in het jaar 1705 in Buurmalsum, Netherland.
  • Zij is overleden in het jaar 1779 in Amsterdam, zij was toen 74 jaar oud.
  • Zij is begraven op 30 oktober 1779 in Amsterdam.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 augustus 2019.

Gezin van Judikie van Heemert

Zij is getrouwd met Arnoldus Elderenbos.

Zij zijn getrouwd op 22 april 1740 te Amsterdam, zij was toen 35 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Johannes Elderenbos  1741-1742
  2. Johannes Elderenbos  1743-1753

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Judikie van Heemert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Judikie van Heemert

Judikie van Heemert
1705-1779

1740

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 april 1740 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Typering van het weer: helder. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1740: Bron: Wikipedia
    • 9 januari » De Rooswijk, een VOC-handelsschip, loopt tijdens een storm op een zandbank en vergaat (met een kostbare lading zilver) met haar volledige bemanning voor de Engelse kust van Kent.
    • 17 augustus » Kardinaal Prospero Lorenzo Lambertini wordt gekozen tot Paus Benedictus XIV.
    • 22 augustus » Kroning van Paus Benedictus XIV in Rome.
  • De temperatuur op 30 oktober 1779 lag rond de 13,0 °C. Er was 48 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het west-noord-westen. Typering van het weer: regen geheel betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1779: Bron: Wikipedia
    • 12 april » Spanje neemt deel aan de Amerikaanse Onafhankelijkheidsoorlog met het Verdrag van Aranjuez
    • 13 mei » Beierse Successieoorlog eindigt met het Verdrag van Teschen dat in Cieszyn gesloten wordt tussen Oostenrijk en Pruisen. Oostenrijk kreeg de Innviertel en deed afstand van de rest van Beieren.
    • 6 december » Première van de opera L'isola disabitata van Joseph Haydn.

Over de familienaam Van Heemert


De publicatie Hjort family tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Hjort, "Hjort family tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/hjort-family-tree/I5104.php : benaderd 6 mei 2025), "Judikie van Heemert (1705-1779)".