Het geslacht Spaander » Sybruch Heymens (± 1555-± 1631)

Persoonlijke gegevens Sybruch Heymens 


Gezin van Sybruch Heymens

Zij is getrouwd met Pieter Jansz Spaander.

Zij zijn getrouwd rond 1580.


Kind(eren):

  1. Marij Pieters Spaender  ± 1575-???? 
  2. Jan Pietersz Spaender  ± 1586-± 1659 
  3. Jan Pietersz Spaender  ????-< 1655 


Notities over Sybruch Heymens

1632 : JAN PIETERS Jonge Jan, buurman te Wormer, te ener zijde en JAN PIETERS Ouwe Jan, CORNELIS CORNELISZ als man van MARIJ PIETERS, LAURIS CORNELIsz getrouwd met NEELTGEN CORNELIS, BRUIN JANsz als voogd van CORNELIS CORNELIS, kind van CORNELIS CORNELIsz KEMAN (overleden), DIRCK CORNELISZ (SCHOON) als voogd van CORNELIS CLAES, kind van CLAES CORNELIS (overleden) en GUERTE CORNELIS, PIETER DIRKS getrouwd met NEELTGEN CORNELIS, JACOB CORNELIS getrouwd met AELTGEN CORNELIS, ook voor WILLEM CORNELIS, hun broer, op zee, allen kinderen en kleinkinderen van SYBRUCH HEYNIS (overleden), hun moeder en grootmoeder en haar erfgenamen, te andere zijde, verklaren dat er geen overeenstemming bestaat over de verdeling van de erfenis van SYBRUCH HEYNIS op grond van een verklaring van 2.11.1626. (Not.Arch. Wormer, inv.nr. 5620, Notaris Adriaan Dircksz.)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sybruch Heymens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sybruch Heymens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sybruch Heymens

N.N.
????-

Sybruch Heymens
± 1555-± 1631

± 1580

Pieter Jansz Spaander
± 1550-< 1626

Jan Pietersz Spaender
± 1586-± 1659

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Heymens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heymens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heymens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heymens (onder)zoekt.

De publicatie Het geslacht Spaander is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Klaas Kramer, "Het geslacht Spaander", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/het-geslacht-spaander/I243.php : benaderd 7 augustus 2025), "Sybruch Heymens (± 1555-± 1631)".