Stamboom Hendriksen » Helena Jans VAN SINTTRUIEN (1708-1750)

Persoonlijke gegevens Helena Jans VAN SINTTRUIEN 

Bron 1

Gezin van Helena Jans VAN SINTTRUIEN

Zij is getrouwd met Antonie VAN DER KOLK.

Zij zijn getrouwd op 5 december 1740 te Heusden, Nederland, zij was toen 32 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Hendrik VAN DER KOLK  1741-1782 


Notities over Helena Jans VAN SINTTRUIEN

http://gw1.geneanet.org/gvdbeek?lang=nl&pz=mirjam&nz=van+der+beek&ocz=0&m=A&p=lena&n=van+sint+truien&t=N&sosab=10&siblings=on¬es=on&src=on&after=&before=&color=&v=5

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Jans VAN SINTTRUIEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena Jans VAN SINTTRUIEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Website van fam A.G Paans, Arie Govert Paans, Helena Jans van Sinttruien, 16 februari 2014
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stambomen op MyHeritage.com
    Familiesite: Website van fam A.G Paans
    Familiestamboom: 220340711-11

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 december 1740 lag rond de 3,0 °C. Er was 44 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het westen. Typering van het weer: sneeuw zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1740: Bron: Wikipedia
    • 9 januari » De Rooswijk, een VOC-handelsschip, loopt tijdens een storm op een zandbank en vergaat (met een kostbare lading zilver) met haar volledige bemanning voor de Engelse kust van Kent.
    • 17 augustus » Kardinaal Prospero Lorenzo Lambertini wordt gekozen tot Paus Benedictus XIV.
    • 22 augustus » Kroning van Paus Benedictus XIV in Rome.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam VAN SINTTRUIEN


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Willem Hendriksen, "Stamboom Hendriksen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/hendriksen-stamboom/I6508.php : benaderd 9 januari 2026), "Helena Jans VAN SINTTRUIEN (1708-1750)".