Stamboom Hendriksen » Cornelis Gijsbertsen van Soest (1743-1792)

Persoonlijke gegevens Cornelis Gijsbertsen van Soest 

Bron 1

Gezin van Cornelis Gijsbertsen van Soest

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Gijsbertsen van Soest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Gijsbertsen van Soest

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Gijsbertsen van Soest

Cornelis Gijsbertsen van Soest
1743-1792


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Sorensen Family Tree Web Site, Eric Sorensen, Cornelis Gijsbertsen van Soest, 23 februari 2020
    Toegevoegd via een Smart Match
    Stambomen op MyHeritage
    Familiesite: Sorensen Family Tree Web Site
    Familiestamboom: 515385521-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 oktober 1743 lag rond de 10,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-westen. Typering van het weer: betrokken geheel betrokken. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1743: Bron: Wikipedia
    • 9 september » Paus Benedictus XIV creëert 25 nieuwe kardinalen, onder wie de bisschop van Freising en latere prins-bisschop van Luik Johan Theodoor van Beieren
  • De temperatuur op 22 september 1792 lag rond de 9,0 °C. Er was 92 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
    • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
    • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
    • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Soest


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Willem Hendriksen, "Stamboom Hendriksen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/hendriksen-stamboom/I512547.php : benaderd 29 januari 2026), "Cornelis Gijsbertsen van Soest (1743-1792)".