Stamboom Hendriksen » Aaldert van Hattum

Persoonlijke gegevens Aaldert van Hattum 

Bron 1

Gezin van Aaldert van Hattum

Hij is getrouwd met Willempje Pauwelsdr. Willemsen.

Zij zijn getrouwd op 14 mei 1698 te Almelo.


Kind(eren):

  1. Sophia van Hattum  1701-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaldert van Hattum?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aaldert van Hattum


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. van Hattum Web Site, Ingrid van Hattum, Aaldert van Hattum, 20 juli 2016
      Toegevoegd via een Instant Discovery™
      Stambomen op MyHeritage
      Familiesite: van Hattum Web Site
      Familiestamboom: 347409481-3

    Historische gebeurtenissen


    Over de familienaam Van Hattum


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Willem Hendriksen, "Stamboom Hendriksen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/hendriksen-stamboom/I508691.php : benaderd 19 januari 2026), "Aaldert van Hattum".