Stamboom Hendriksen » Thonis van Druten (± 1535-????)

Persoonlijke gegevens Thonis van Druten 

Bron 1

Gezin van Thonis van Druten


Kind(eren):

  1. Claes van Druten  ± 1580-???? 


Notities over Thonis van Druten

1556

Vande brugge over de Grifte bij Thonis van Druyten.

 

Men zal een hooftken uutsteecken ende wel mit goede palen bewaren laten,

ende alzoo alsdan die oude brugge te

passen zal komen,zal men diezelfve brugge ten minsten cost laten maecken.

 

(Thonis moet "zijn" brug zo goedkoop laten maken)

 

De brug is van Thonis of hoort bij zijn

land,mogelijk bij zijn werk/funktie.

 

BRON:G.A. Veenendaal Inv. nr;14- Veenregister boek9- folio 310 (1565)

(via A. van Silhout E-mail;a.vansilhout a chello.nl)

Copie van ak

te aanwezig

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Thonis van Druten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Thonis van Druten

Thonis van Druten
± 1535-????



Onbekend

Claes van Druten
± 1580-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Gemeente archief Utrecht
    Naam ook als Anthonis van Drueten/Druijten geschreven. =========================================== Gevonden in het gemeente archief Utrecht; Boek nr:209,lijst van zegels van de oorkonden in de bij het stads archief bewaarde archieven 1321-1784.(lijst aan zegels aan charters te utrecht) Thonis van Drueten,schepen van Rhenen (1553). Zegel gevonden bij akten;inv. nr;II 925,926. Beschrijving zegel: (zilver)schild met (groene) dwarsblak Daarboven een hondenkop met 2 poten eronder. ================================================ = Anthonie van Drueten was schepen te Rhenen 1571/72 ,1574/75. ,, ,, ,, was raad te Rhenen 1574/75 ,1558/59 en 1560/61. Anthonis van Druijten gasthuismeester te Rhenen septemb er 1557/58,1559/60.

Over de familienaam Van Druten


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Willem Hendriksen, "Stamboom Hendriksen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/hendriksen-stamboom/I2459.php : benaderd 9 januari 2026), "Thonis van Druten (± 1535-????)".