Stamboom Hendriksen » Wilhemina Maria van Leijen (1914-1983)

Persoonlijke gegevens Wilhemina Maria van Leijen 

Bron 1

Gezin van Wilhemina Maria van Leijen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhemina Maria van Leijen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhemina Maria van Leijen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhemina Maria van Leijen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. van Leijen famly tree Web Site, sijmen van leijen, Wilhemina Maria van Leijen, 27 januari 2016
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: van Leijen famly tree Web Site Stamboom: 74710221_1_DF_b22290b4fvt2r309

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 november 1914 lag tussen 4,8 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 4,4 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
      • 7 april » De 'Vereeniging tot stichting en exploitatie van vakantie-oorden in Nederland "Zomers Buiten"' wordt opgericht in Amsterdam.
      • 28 juni » Aartshertog Frans Ferdinand van Oostenrijk wordt doodgeschoten in Sarajevo door Gavrilo Princip. Deze gebeurtenis vormt de aanleiding tot de Eerste Wereldoorlog.
      • 3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
      • 12 augustus » Slag der Zilveren Helmen, in Halen. Voor de laatste keer in Europa vindt een cavaleriecharge plaats. Er vallen 140 Belgische en 160 Duitse soldaten. De Belgen winnen en verschansen zich te Diest.
      • 1 november » Bisschopswijding van Petrus Hopmans, Nederlands bisschop van Breda.
    • De temperatuur op 8 september 1983 lag tussen 6,9 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 4,4 uur zonneschijn (33%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 1 april » Studio Brussel begint aan zijn uitzendingen als Brusselse lokale radio.
      • 18 april » De zwarte Amerikaanse Alice Walker krijgt de Pulitzerprijs voor haar boek The Color Purple.
      • 21 april » De Wageningse band Toontje Lager ontvangt een Gouden Harp.
      • 23 mei » In het Disneyland Park te Anaheim wordt de attractie Pinocchio's Daring Journey geopend.
      • 6 oktober » De later met een Gouden Kalf bekroonde film De illusionist van regisseur Jos Stelling gaat in première.
      • 8 november » Aardbeving in Luik met een sterkte van 5,0 op de schaal van Richter. Hierbij vallen twee doden en tientallen gewonden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Leijen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Willem Hendriksen, "Stamboom Hendriksen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/hendriksen-stamboom/I14614.php : benaderd 16 januari 2026), "Wilhemina Maria van Leijen (1914-1983)".