Hendriks Family Tree » Violet Evelyn HEARD (1879-1909)

Persoonlijke gegevens Violet Evelyn HEARD 

Bron 1Bron 2

Gezin van Violet Evelyn HEARD

Zij is getrouwd met Edwin Sidney FLECK.

Zij zijn getrouwd op 2 oktober 1899 te Christ Church, Tenterfield, NSW, Australia, zij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Edwin Sidney FLECK  1900-1976 
  2. Cyril Sunderland FLECK  1902-1971 
  3. Clarence Wilfred FLECK  1904-1984 

Het echtpaar is gescheiden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Violet Evelyn HEARD?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Violet Evelyn HEARD

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Violet Evelyn HEARD

William HEARD
1806-1891
Mary CORCORAN
1807-± 1880
Thomas BALDWIN
± 1820-????
Louisa
????-

Violet Evelyn HEARD
1879-1909

1899

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Trees
      http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=32656056&pid=110
      / Ancestry.com
    2. Australia Birth Index, 1788-1922, Ancestry.com
      Birth date: 1878 Birth place: Penrith, New South Wales
      / Ancestry.com

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 oktober 1879 lag rond de 15,1 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1879: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 22 januari » De Zoeloes verslaan de Britten in de Slag bij Isandlwana.
      • 3 februari » Joseph Swan demonstreert de eerste gloeilamp met een gloeidraad van koolstof.
      • 14 maart » Albert Einstein, Duits theoretisch fysicus († 1955)
      • 19 april » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC St. Gallen.
      • 21 oktober » Eerste demonstratie van de gloeilamp door Thomas Edison.
      • 31 december » Thomas Edison laat rondom een park tientallen gloeilampen branden als feestversiering en demonstreert daarmee zijn nieuwste uitvinding: het elektrisch licht.
    • De temperatuur op 2 oktober 1899 lag rond de 14,3 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
      • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
      • 27 maart » Guglielmo Marconi brengt een draadloze radioverbinding tot stand over het Kanaal
      • 3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
      • 10 augustus » De Amerikaanse baanwielrenner Marshall Walter Taylor wordt als eerste zwarte wereldkampioen sprint.
      • 3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam HEARD

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam HEARD.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over HEARD.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam HEARD (onder)zoekt.

    De publicatie Hendriks Family Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Hendriks, "Hendriks Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/hendriks-family-tree/P110.php : benaderd 7 mei 2025), "Violet Evelyn HEARD (1879-1909)".