Parenteel van Hendrik Jansen van Drie » Neeltje Hoogebeen (1867-????)

Persoonlijke gegevens Neeltje Hoogebeen 


Gezin van Neeltje Hoogebeen

Zij is getrouwd met Hendrik Mostert.

Zij zijn getrouwd op 17 augustus 1888 te Barneveld, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gerrit Mostert  1888-????
  2. Hendrik Mostert  1891-????
  3. Albertus Mostert  1894-1894
  4. Aalt Mostert  1895-????
  5. Jannetje Mostert  1896-1896
  6. Gerritje Mostert  1897-1958

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje Hoogebeen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Neeltje Hoogebeen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje Hoogebeen

Maas Maassen
1784-1832

Neeltje Hoogebeen
1867-????

1888
Aalt Mostert
1895-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 september 1867 lag rond de 21,3 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 9 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Het eerste schip vaart door het Suezkanaal.
      • 30 maart » Om tien uur 's ochtends wordt de aankoop van Alaska (Alaska purchase) gesloten. Later dat jaar op 18 oktober wordt het gebied door het Keizerrijk Rusland overgedragen aan de Verenigde Staten. Het zou echter tot 1903 duren voordat de grens met Canada definitief wordt vastgelegd.
      • 14 juli » Alfred Nobel geeft de eerste demonstratie van zijn uitvinding: dynamiet.
      • 20 juli » In Uruguay wordt de stad Rivera gesticht, vernoemd naar José Fructuoso Rivera.
      • 9 september » Het groothertogdom Luxemburg wordt onafhankelijk van België
      • 28 september » Toronto wordt de hoofdstad van Canada.
    • De temperatuur op 17 augustus 1888 lag rond de 14,3 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
      • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
      • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
      • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
      • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
      • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hoogebeen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tijs van den Brink, "Parenteel van Hendrik Jansen van Drie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/hendrik-jansen-van-drie/I18063.php : benaderd 1 maart 2026), "Neeltje Hoogebeen (1867-????)".