Parenteel van Hendrick Campert » Geertruida Haanschoten (1925-2016)

Persoonlijke gegevens Geertruida Haanschoten 


Gezin van Geertruida Haanschoten

Zij had een relatie met Wolbertus van den Hoorn.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Haanschoten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertruida Haanschoten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Haanschoten

Geertruida Haanschoten
1925-2016



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 september 1925 lag tussen 1,6 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 2,4 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
      • 19 maart » Bisschopswijding van Angelo Roncalli, apostolisch visitator in Bulgarije, in Rome door kardinaal Giovanni Tacci Porcelli.
      • 12 april » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bolívar.
      • 30 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalbond ("Federación Ecuatoriana de Fútbol").
      • 1 december » In Londen wordt het Verdrag van Locarno getekend. De betrekkingen met het in de Eerste Wereldoorlog verslagen Duitsland worden genormaliseerd.
      • 3 december » Dr. P.H. Ritter jr. houdt zijn eerste boekbespreking voor de Hilversumsche Draadlooze Omroep.
    • De temperatuur op 14 maart 2016 lag tussen -2,0 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (87%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Michael van Gerwen noteert het hoogste gemiddelde ooit in een dartswedstrijd op tv. Gemiddelde 123,4 in een partij tegen Michael Smith (7-1 winst) tijdens de Premier League Darts 2016.
      • 11 april » Voetbalclub Sparta behaalt de titel in de eerste divisie en keert na zes jaar terug in de Eredivisie.
      • 8 juli » In Dallas wordt geschoten bij een protest tegen politiegeweld. Vijf politiemensen komen om het leven; twaalf mensen raken gewond.
      • 5 augustus » De Olympische Zomerspelen 2016 in Rio de Janeiro gaan van start.
      • 30 augustus » Een terrorist van de radicaal-islamitische militie Al-Shabaab blaast zich op in een vrachtwagen met explosieven in de regeringswijk van de Somalische hoofdstad Mogadishu, waarbij zeker twintig mensen om het leven komen.
      • 12 december » Markku Kanerva wordt benoemd tot bondscoach van het Fins voetbalelftal, nadat de Finse bond zich heeft ontdaan van de Zweedse hoofdcoach Hans Backe onder wiens leiding de ploeg geen enkele wedstrijd wist te winnen.
    • De temperatuur op 17 maart 2016 was gemiddeld 5,7 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (86%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
      • 9 januari » Officiële opening van het Parc Olympique Lyonnais, een voetbalstadion met een capaciteit van 59.186 plaatsen en de thuishaven van de Franse topclub Olympique Lyon.
      • 5 maart » Michael van Gerwen gooit tijdens de Open Britse Kampioenschappen een 9-darter. Wereldkampioen Gary Anderson werd uitgeschakeld door qualifier Barry Lynn.
      • 2 mei » De Engelsman Mark Selby wordt voor de tweede keer wereldkampioen snooker door in de finale de Chinees Ding Junhui met 18-14 te verslaan.
      • 9 juli » Tom Dumoulin wint de negende etappe van de Ronde van Frankrijk 2016 in Andorre Arcalis.
      • 10 juli » Bij de EK atletiek in Amsterdam wint Dafne Schippers haar tweede gouden medaille, op het onderdeel 4 x 100 meter estafette voor vrouwen.
      • 18 september » Edwin Kiptoo uit Kenia wint voor de tweede keer op rij de Dam tot Damloop.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1923 » Betsy Drake, Amerikaans actrice († 2015)
    • 1924 » Daniel Akaka, Amerikaans politicus († 2018)
    • 1924 » José Behra, Frans autocoureur († 1997)
    • 1926 » Gerrit Viljoen, Zuid-Afrikaans politicus († 2009)
    • 1927 » Luc Versteylen, Belgisch pater jezuïet
    • 1929 » Helmut Bracht, Duits voetballer en voetbaltrainer († 2011)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Haanschoten


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tijs van den Brink, "Parenteel van Hendrick Campert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/hendrick-campert/I96204.php : benaderd 15 januari 2026), "Geertruida Haanschoten (1925-2016)".