Parenteel van Hendrick Campert » Jannetje van Beek (1900-1965)

Persoonlijke gegevens Jannetje van Beek 


Gezin van Jannetje van Beek

Zij is getrouwd met Jan Doppenberg.

Zij zijn getrouwd op 29 juli 1921 te Putten, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. Hendrik Doppenberg  1931-2005
  5. Jannetje Doppenberg  1933-2011
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje van Beek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannetje van Beek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje van Beek


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 april 1900 lag rond de 7,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 22 februari » Hawaï wordt officieel een territorium van de Verenigde Staten.
      • 18 maart » AFC Ajax, professionele voetbalclub uit Amsterdam, wordt opgericht.
      • 30 maart » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalbond ("Asociación Uruguaya de Fútbol")
      • 3 november » De arts W. Poolman sticht de eerste afdeling van het Groene Kruis.
      • 12 december » US Steel wordt opgericht.
      • 16 december » Oprichting van de Duitse voetbalclub Alemannia Aachen.
    • De temperatuur op 29 juli 1921 lag tussen 14,5 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 3,1 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
      • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
      • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
      • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
      • 1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
      • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
    • De temperatuur op 13 oktober 1965 lag tussen 1,6 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (65%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
      • 7 januari » Eerste uitzending van Van Gewest tot Gewest door de Nederlandse Televisie Stichting.
      • 8 maart » De Verenigde Staten zetten 3500 mariniers aan land bij Đà Nẵng in Zuid-Vietnam.
      • 25 maart » In Antwerpen wordt het eerste traject van de premetro in gebruik genomen.
      • 28 juni » Prinses Beatrix verlooft zich met de Duitse diplomaat Claus van Amsberg.
      • 15 juli » Eerste uitzending op het Tweede Nederlandse televisiekanaal, kortweg Nederland 2.
      • 26 november » Frankrijk lanceert een Diamant-A raket met een Asterix-1 kunstmaan aan boord, en wordt zo het derde land dat de ruimte verovert.
    • De temperatuur op 18 oktober 1965 lag tussen 2,6 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (49%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
      • 29 maart » Een vermomde kroonprinses Beatrix trekt met majoor Bosshardt van het Leger des Heils door de binnenstad van Amsterdam.
      • 26 mei » RSC Anderlecht wint voor de eerste keer in de clubgeschiedenis de Belgische voetbalbeker door Standard Luik in de finale met 3-2 te verslaan.
      • 15 juni » Bob Dylan neemt "Like a Rolling Stone" op.
      • 15 juli » Eerste uitzending op het Tweede Nederlandse televisiekanaal, kortweg Nederland 2.
      • 21 augustus » In Nederland verschijnt het eerste nummer van het weekblad Voetbal International.
      • 9 september » Tibet wordt een autonome regio van China.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Beek

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Beek.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Beek.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Beek (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tijs van den Brink, "Parenteel van Hendrick Campert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/hendrick-campert/I29461.php : benaderd 11 januari 2026), "Jannetje van Beek (1900-1965)".