Parenteel van Hendrick Campert » Jannetje Jansen (1918-2005)

Persoonlijke gegevens Jannetje Jansen 


Gezin van Jannetje Jansen

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 2 april 1943 te Putten, zij was toen 24 jaar oud.

Het gezin emigreerde naar Canada.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje Jansen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannetje Jansen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje Jansen

Jan Jansen
1884-1956

Jannetje Jansen
1918-2005

1943
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 augustus 1918 lag tussen 11,6 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 24 mei » Amerikaanse troepen arriveren in Noord-Frankrijk.
      • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Excelsior Maassluis.
      • 3 juni » Bij Château Thierry aan de Marne stoten de Duitse troepen op de gezamenlijke strijdkrachten van de Verenigde Staten en Frankrijk. Het offensief loopt dood.
      • 17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
      • 11 november » De Britse regering erkent de onafhankelijkheid van Letland.
      • 1 december » IJsland wordt onafhankelijk van Denemarken
    • De temperatuur op 2 april 1943 lag tussen 2,9 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Een Britse Pathfinder Stirling stort neer bij Hardinxveld-Giessendam (Rotterdam) in Nederland waarna de Duitsers de overblijfselen van een H2S cm-radar vonden. Het gevonden Rotterdam Gerät was de aanleiding om een wedren tegen de tijd te starten om de Britten bij te benen in de ontwikkeling van de cm-radar.
      • 18 april » De Japanse admiraal Isoroku Yamamoto vindt de dood wanneer zijn vliegtuig tijdens operatie Vengeance wordt neergehaald.
      • 21 april » Oprichting van de Franse voetbalclub FC Nantes.
      • 18 augustus » Nachtelijk bombardement op Peenemünde, uitgevoerd door de RAF onder de codenaam Operation Hydra.
      • 12 september » Naar eerst in 'huisarrest' gezeten te hebben wordt Benito Mussolini bevrijdt door de Duitsers, onder leiding van Otto Skorzeny.
      • 29 september » De Amerikaanse generaal Dwight D. Eisenhower en de Italiaanse maarschalk Pietro Badoglio ondertekenen een wapenstilstand op het Brits schip Nelson buiten de kust van Malta.
    • De temperatuur op 4 februari 2005 lag tussen 2,1 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 2,7 uur zonneschijn (29%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Steve Fossett voltooit met een heteluchtballon de eerste nonstop-solovlucht rondom de wereld.
      • 21 maart » Israël begint vandaag met de overdracht van de stad Toelkarem op de Westelijke Jordaanoever aan de Palestijnen.
      • 23 april » PSV Eindhoven behaalt voor de 18e keer het kampioenschap van de Holland Casino Eredivisie.
      • 29 juni » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de tweede keer in de historie de Confederations Cup, ten koste van Argentinië.
      • 13 september » Rotterdam sluit de beruchte tippelzone aan de Keileweg om een einde te maken aan straatprostitutie.
      • 27 oktober » Bij een brand in cellencomplex Schiphol komen 11 mensen om het leven. Als gevolg van het onderzoek naar de toedracht treden minister Donner (Justitie) en Dekker (VROM) af.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2003 » George Pauli (80), Nederlands militair officier en intendant van de koninklijke paleizen
    • 2005 » Ossie Davis (87), Amerikaans acteur, tekstschrijver en activist
    • 2006 » Betty Friedan (85), Amerikaans feministe, schrijfster en activiste
    • 2006 » Friedrich Engel (97), Duits SS-officier
    • 2007 » Barbara McNair (79), Amerikaans zangeres en actrice
    • 2007 » Ilja Kormiltsev (47), Russisch dichter, vertaler en uitgever

    Over de familienaam Jansen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jansen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jansen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jansen (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tijs van den Brink, "Parenteel van Hendrick Campert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/hendrick-campert/I17834.php : benaderd 5 maart 2026), "Jannetje Jansen (1918-2005)".