Heemskerk door de eeuwen heen » Alida Helena (Alie) van Leeuwen (1923-2010)

Persoonlijke gegevens Alida Helena (Alie) van Leeuwen 

Bron 1

Gezin van Alida Helena (Alie) van Leeuwen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alida Helena (Alie) van Leeuwen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alida Helena (Alie) van Leeuwen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alida Helena (Alie) van Leeuwen

Alida Bakker
1862-1926

Alida Helena (Alie) van Leeuwen
1923-2010


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Online Familieberichten - Nederlandse Overlijdensberichten, via http://www.myheritage.nl/research/collec...

      Alida Helena (Alie) Van Leeuwen
      Geboorte: 29 jul 1923 - Zoeterwoude
      Overlijden: 4 okt 2010 - Noordwijk, Netherlands
      Leeftijd: 87

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 juli 1923 lag tussen 12,9 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 3,1 mm neerslag. Er was 0.7 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
      • 23 mei » Oprichting van Sabena, de nationale luchtvaartmaatschappij van België.
      • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
      • 16 oktober » The Walt Disney Company wordt opgericht door Walt Disney en zijn broer Roy Disney.
      • 29 oktober » Stichting van de republiek Turkije.
      • 1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
    • De temperatuur op 4 oktober 2010 lag tussen 13,0 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 3,0 uur zonneschijn (26%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 14 april » De gletsjervulkaan Eyjafjallajökull op IJsland barst opnieuw uit.
      • 27 april » Voetballer Mark de Vries van Cambuur Leeuwarden wint de Gouden Stier als beste speler in de Nederlandse Jupiler League in het seizoen 2009/10.
      • 24 juli » Tijdens de Love Parade in Duisburg vallen 21 doden en meer dan 500 gewonden door verdrukking van bezoekers bij de ingang van het festivalterrein.
      • 10 september » Première van de eerste Klingon-opera ’u’ in Den Haag.
      • 23 september » Uit een peiling blijkt dat bijna de helft van de Roemenen vindt dat zij er beter aan toe waren, toen de stalinistische dictator Nicolae Ceaușescu hun land bestuurde.
      • 26 oktober » De vulkaan Merapi op het Indonesische eiland Java barst uit. De vulkaan ligt zo'n 25 kilometer ten noorden van de stad Jogjakarta.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Leeuwen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ruud Heemskerk, "Heemskerk door de eeuwen heen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/heemskerk-door-de-eeuwen-heen/R577.php : benaderd 5 mei 2025), "Alida Helena (Alie) van Leeuwen (1923-2010)".