Hans Strik » Gerrichje Petersdr van de Brink (????-1723)

Persoonlijke gegevens Gerrichje Petersdr van de Brink 


Gezin van Gerrichje Petersdr van de Brink

Zij is getrouwd met Aart Cornelisz de Groot.

Zij zijn getrouwd op 16 mei 1668 te Utrecht.Bron 2


Kind(eren):



Notities over Gerrichje Petersdr van de Brink

[*Bron: Stephen Lindemans*]

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrichje Petersdr van de Brink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrichje Petersdr van de Brink

Gerrichje Petersdr van de Brink
????-1723

1668

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ber Hommelberg
  2. http://hetutrechtsarchief.nl/

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van de Brink


De publicatie Hans Strik is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Strik, "Hans Strik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/hans-strik/I1545.php : benaderd 5 februari 2026), "Gerrichje Petersdr van de Brink (????-1723)".