Stamboom Ham en Dallinga » Elisabeth de Montpreis (± 1313-1369)

Persoonlijke gegevens Elisabeth de Montpreis 

  • Zij is geboren rond 1313.
  • Zij is overleden in het jaar 1369.

Gezin van Elisabeth de Montpreis

Zij is getrouwd met Béraud II de Mercoeur.

Zij zijn getrouwd op 14 maart 1333 te Avignon (FRA).


Kind(eren):

  1. Béraud de Mercoeur  ± 1333-1399 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth de Montpreis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth de Montpreis

Elisabeth de Montpreis
± 1313-1369

1333

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam De Montpreis


De publicatie Stamboom Ham en Dallinga is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dirk Ham, "Stamboom Ham en Dallinga", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ham-stamboom/I504398.php : benaderd 31 december 2025), "Elisabeth de Montpreis (± 1313-1369)".