Stamboom Haeck en alles wat daar aan vast lijkt te zitten » Jantje van Lutterveld (1705-????)

Persoonlijke gegevens Jantje van Lutterveld 

  • Zij is geboren in het jaar 1705.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 september 2021.

Gezin van Jantje van Lutterveld

Zij is getrouwd met Peter Herbertsz de Haas.

Zij zijn getrouwd op 24 juni 1730 te Echteld, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Dirk de Haas  1746-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantje van Lutterveld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jantje van Lutterveld

Jantje van Lutterveld
1705-????

1730
Dirk de Haas
1746-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Over de familienaam Van Lutterveld


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Menno Haeck, "Stamboom Haeck en alles wat daar aan vast lijkt te zitten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/haeck-stamboom/I3224.php : benaderd 14 januari 2026), "Jantje van Lutterveld (1705-????)".