Groningse doopsgezinden » Bronnen » "Adel en heraldiek in de Nederlanden: Identiteit en representatie" van Redmer Alma, Conrad Gietman, Albert Mensema"; Haar grafschrift; Abbe Heemster wordt in een clauwbrief uit 1478 als: "Abbe Heemster, Schelte to der Borch" genoemd. Abbe zijn grootvader was waarschijnlijk Obbe (Abbe) Heemster (Heemstra), in 1416 hoofdeling van Dongeradeel, hij was een tijdgenoot van Feye van Dockum (de grootvader van Evert Sickinghe en Abel(e) Onsta), zij waren vrienden en partijgenoten.
Bron beschrijving
"Adel en heraldiek in de Nederlanden: Identiteit en representatie" van Redmer Alma, Conrad Gietman, Albert Mensema"; Haar grafschrift; Abbe Heemster wordt in een clauwbrief uit 1478 als: "Abbe Heemster, Schelte to der Borch" genoemd. Abbe zijn grootvader was waarschijnlijk Obbe (Abbe) Heemster (Heemstra), in 1416 hoofdeling van Dongeradeel, hij was een tijdgenoot van Feye van Dockum (de grootvader van Evert Sickinghe en Abel(e) Onsta), zij waren vrienden en partijgenoten.
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.