Groningse doopsgezinden » Catharina Jacobs Munningh (< 1640-< 1692)

Persoonlijke gegevens Catharina Jacobs Munningh 

  • Zij is geboren voor 1640 in Groningen.Bron 1
    Spellingvariant: Trijntjen Monninck of Trijntjen Munninck.
  • Feit: (Levensloop) van 1660 tot voor 1692 .Bron 1
    Catharina Jacobs Munningh (Trijntjen Monninck), geb. voor 1640 te Groningen, overl. 1685-1692. Trijntjen Monninck j.d. bij de Der Aa-kerk in maart 1657 als lidmaat aangenomen. (Genealogie Hamming p.18). Dr. van Jacob Munningh en Grietje Vuust. Ze wonen eerst in de Brugstraat bij de Der Aa-kerk in Groningen, later in het huis van zijn ouders, gekocht bij de boedelscheiding.
  • Zij is overleden voor 1692.Bron 1
  • Een kind van Jacob Munningh en Grietjen Vuist
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 oktober 2019.

Gezin van Catharina Jacobs Munningh

Zij is getrouwd met Willem Arents Hamming de Jonge.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 22 januari 1660 te Noordlaren, gemeente Haren.Bron 1


Kind(eren):

  1. Arent Willems Hamming  1660-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Jacobs Munningh?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Jacobs Munningh

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Jacobs Munningh

Johan Fuust
????-< 1642
Jacob Munningh
± 1611-1670
Grietjen Vuist
> 1603-< 1678

Catharina Jacobs Munningh
< 1640-< 1692

1660

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Kwartierstaat van Anje van Til

Over de familienaam Munningh

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Munningh.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Munningh.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Munningh (onder)zoekt.

De publicatie Groningse doopsgezinden is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Klaas Pera, "Groningse doopsgezinden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/groningse-doopsgezinden/I36349.php : benaderd 9 augustus 2025), "Catharina Jacobs Munningh (< 1640-< 1692)".