Groningse doopsgezinden » Swaentijn Harmens (± 1666-< 1731)

Persoonlijke gegevens Swaentijn Harmens 

  • Zij is geboren rond 1666.Bron 1
    Spellingvariant: Swaentien Harmens.
  • Feit: (Levensloop) .Bron 2
    Swaentien Harmens was landbouwster in Barnwerd (Oldehove), waar zij in 1686 kocht met Berent Alders :

    Archief Iddekinge GA 1109 921

    Akte van verkoop door Catharina Iwema, weduwe van Daniel Ten Winckel, aan Berent Alders en zijn vrouw Swaentien Harmens te Saaksum van een huis met toebehoren te Barnwerd onder Oldehove, 1686. In dorso kwitanties van de betaalde termijnen, 1686
  • Zij is overleden voor 31 maart 1731.Bron 3
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 januari 2023.

Gezin van Swaentijn Harmens

Zij is getrouwd met Berent Alders.

Ze zijn in de kerk getrouwd voor 1691 te Saaksum, Oldehove ?.Bron 4


Kind(eren):

  1. Abel Berends  ± 1691-> 1760 
  2. Aeltijn Beerens  > 1691-????
  3. Aldert Berents  > 1691-????
  4. Eje Beerens  > 1691-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Swaentijn Harmens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Swaentijn Harmens

Swaentijn Harmens
± 1666-< 1731

< 1691

Berent Alders
± 1666-> 1731

Abel Berends
± 1691-> 1760
Aeltijn Beerens
> 1691-????
Aldert Berents
> 1691-????
Eje Beerens
> 1691-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Archiefvermelding minus 20 jaar
  2. Dirk van Ham
  3. tweede huwelijk van Berent Alders
  4. Geschat geboortejaar van Abel Beerens

De publicatie Groningse doopsgezinden is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Klaas Pera, "Groningse doopsgezinden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/groningse-doopsgezinden/I18130.php : benaderd 9 augustus 2025), "Swaentijn Harmens (± 1666-< 1731)".