Stamboom Goris » Jan Bakkers (1911-)

Persoonlijke gegevens Jan Bakkers 


Gezin van Jan Bakkers

Hij is getrouwd met Johanna Gerarda Jeanne de Bruijn.

Zij zijn getrouwd op 16 december 1936 te Rotterdam, hij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Bakkers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Bakkers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Bakkers


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 november 1911 lag tussen 0,7 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
      • 14 maart » Germano Boettcher Sobrinho, Braziliaans voetbaldoelman († 1977)
      • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
      • 30 mei » De eerste editie van de Indianapolis 500 vindt plaats op Indianapolis Motor Speedway.
      • 15 juni » De Tabulating Machine Corporation, de Computing Scale Corporation en de International Time Recording Company gaan verder als Tabulating Computing Recording Corporation (tegenwoordig IBM).
      • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
    • De temperatuur op 16 december 1936 lag tussen 1,7 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 6,0 mm neerslag gedurende 4,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Bob Charles, Nieuw-Zeelands golfer
      • 30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
      • 17 juli » Begin van de Spaanse Burgeroorlog met een muiterij in Marokko.
      • 16 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Berlijn.
      • 13 september » Voor de tweede maal wordt Loen, Noorwegen, getroffen door een vloedgolf nadat een enorm rotsblok in een meer is gevallen. Er vallen 74 doden.
      • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bakkers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bakkers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bakkers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bakkers (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Goris is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    M. Flach, "Stamboom Goris", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/goris-stamboom/I1430701717.php : benaderd 19 januari 2026), "Jan Bakkers (1911-)".