Stamboom Goris » Hedwig van Montaige van Grandpre (1042-1090)

Persoonlijke gegevens Hedwig van Montaige van Grandpre 

  • Zij is geboren in het jaar 1042.
  • Zij is overleden in het jaar 1090, zij was toen 48 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 september 2022.

Gezin van Hedwig van Montaige van Grandpre

Zij is getrouwd met Dirk (de rossige) Flamens van Wassenberg.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1060, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hedwig van Montaige van Grandpre?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hedwig van Montaige van Grandpre

Hedwig van Montaige van Grandpre
1042-1090

1060

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Montaige van Grandpre


De publicatie Stamboom Goris is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
M. Flach, "Stamboom Goris", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/goris-stamboom/I1430699633.php : benaderd 4 februari 2026), "Hedwig van Montaige van Grandpre (1042-1090)".