Glaser met GDP » Anna Maria Heindijk (± 1907-)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Heindijk 


Gezin van Anna Maria Heindijk

Zij is getrouwd met Christiaan Nicolaas Wagner.

Zij zijn getrouwd op 3 juli 1929 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Heindijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria Heindijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Heindijk

Jan Kruik
1845-1902

Anna Maria Heindijk
± 1907-

1929

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 juli 1929 lag tussen 11,6 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 3,6 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
      • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
      • 22 juni » De Sint-Janskathedraal in 's-Hertogenbosch krijgt de eretitel basiliek.
      • 17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.
      • 29 november » De Amerikaanse admiraal Richard Byrd vliegt als eerste over de Zuidpool.
      • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.

    Over de familienaam Heindijk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heindijk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heindijk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heindijk (onder)zoekt.

    De publicatie Glaser met GDP is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    gelazer, "Glaser met GDP", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/glaser-met-gdp/I4868.php : benaderd 6 maart 2026), "Anna Maria Heindijk (± 1907-)".