Glaser met GDP » Sijnetje van der Griend (± 1510-????)

Persoonlijke gegevens Sijnetje van der Griend 

  • Zij is geboren rond 1510.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 maart 2018.

Gezin van Sijnetje van der Griend

Zij is getrouwd met Hendrick Weeda.

Zij zijn getrouwd rond 1535.


Kind(eren):

  1. Paulus Hendricx Weeda  ± 1540-± 1570 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sijnetje van der Griend?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Sijnetje van der Griend

Sijnetje van der Griend
± 1510-????

± 1535

Hendrick Weeda
± 1510-????

Paulus Hendricx Weeda
± 1540-± 1570

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Sijnetje van der Griend



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Griend


De publicatie Glaser met GDP is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
gelazer, "Glaser met GDP", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/glaser-met-gdp/I3790.php : benaderd 14 februari 2026), "Sijnetje van der Griend (± 1510-????)".