GJ Tree » Fannie D. Zeidenknopf (1898-1968)

Persoonlijke gegevens Fannie D. Zeidenknopf 


Gezin van Fannie D. Zeidenknopf

Waarschuwing Let op: Echtgenoot (Hyman S. Kramer) is ook haar neef.

Zij is getrouwd met Hyman S. Kramer.

Zij zijn getrouwd op 27 september 1921, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Ruth Kramer  1922-1992
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Fannie D. Zeidenknopf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Fannie D. Zeidenknopf

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Fannie D. Zeidenknopf


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 augustus 1898 lag rond de 32,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 39%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
      • 25 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. FC Tatran Prešov onder de naam ETVE Prešov (Eperjesi Torna es Vivo Egyesület).
      • 6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
      • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
      • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
      • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
    • De temperatuur op 27 september 1921 lag tussen 7,0 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
      • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
      • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
      • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
      • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
      • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
    • De temperatuur op 8 mei 1968 lag tussen 3,9 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 3,8 uur zonneschijn (25%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
      • 31 januari » Het Oceanische eiland Nauru wordt onafhankelijk van Australië (Oceanië).
      • 16 maart » Amerikaanse troepen in Vietnam plegen een massamoord in Mỹ Lai.
      • 23 juli » Een Palestijns commando kaapt een Israëlisch vliegtuig; de onderhandelingen duren tot eind augustus en eindigen zonder bloedvergieten.
      • 6 september » Swaziland wordt onafhankelijk.
      • 29 september » Eerste uitzending van de Fabeltjeskrant op de Nederlandse televisie.
      • 22 november » Het Beatles-album The Beatles, beter bekend als The White Album, komt uit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Zeidenknopf


    De publicatie GJ Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Daniel D, "GJ Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/gj-tree/R702.php : benaderd 11 mei 2025), "Fannie D. Zeidenknopf (1898-1968)".