Parenteel van Gijsbert Dercksen » Willem Mouw (1910-)

Persoonlijke gegevens Willem Mouw 


Gezin van Willem Mouw

Hij is getrouwd met Dirkje Hazeleger.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1939, hij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Mouw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Mouw

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Mouw

Willem Mouw
1845-1890
Petertje Mouw
1855-1925
Dirk Mouw
1877-1938

Willem Mouw
1910-

1939

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 september 1910 lag tussen 6,0 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 4,1 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
      • 3 maart » In New York wordt de Rockefeller Foundation tot bevordering van de wetenschap opgericht.
      • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
      • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
      • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
      • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.
    • De temperatuur op 5 januari 1911 lag tussen -0,9 °C en 1,2 °C en was gemiddeld 0,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
      • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
      • 9 augustus » Explosie in stoomketel op lijndienstboot Gutenberg Rotterdam, 5 doden.
      • 7 september » Franse rechercheurs arresteren Guillaume Apollinaire op verdenking van diefstal van de Mona Lisa.
      • 12 december » Hoofdstad van India wordt New Delhi, dat was voordien Calcutta .
      • 30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Mouw

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mouw.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mouw.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mouw (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tijs van den Brink, "Parenteel van Gijsbert Dercksen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/gijsbert-dercksen/I57509.php : benaderd 30 januari 2026), "Willem Mouw (1910-)".