Parenteel van Gijsbert Dercksen » Reijer Goossens (1652-????)

Persoonlijke gegevens Reijer Goossens 

  • Hij is geboren geraamd rond rond 1652.

Gezin van Reijer Goossens

Hij is getrouwd met Trijntje Beerts.

Ze zijn in de kerk getrouwd voor 1691.


Kind(eren):

  1. Goosen Reijers  1684-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Reijer Goossens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Reijer Goossens

Reijer Goossens
1652-????

< 1691

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Goossens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Goossens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Goossens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Goossens (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Parenteel van Gijsbert Dercksen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/gijsbert-dercksen/I25274.php : benaderd 22 januari 2026), "Reijer Goossens (1652-????)".