Parenteel van Gijsbert Dercksen » Jannetje den Herder (1878-1972)

Persoonlijke gegevens Jannetje den Herder 


Gezin van Jannetje den Herder

Zij is getrouwd met Jan Vrijhof.

Zij zijn getrouwd op 23 januari 1907 te Harderwijk, zij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Bessel Vrijhof  1913-1914
  2. Bessel Vrijhof  1920-2020

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje den Herder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannetje den Herder

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje den Herder


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 september 1878 lag rond de 13,5 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
      • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
      • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
      • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
      • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
      • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
    • De temperatuur op 23 januari 1907 lag tussen -13,5 °C en -9,4 °C en was gemiddeld -11,6 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
      • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
      • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
      • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
      • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
      • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    • De temperatuur op 8 januari 1972 lag tussen -1,4 °C en 1,0 °C en was gemiddeld -0,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
      • 2 januari » President Joseph-Désiré Mobutu van Zaïre begint met zijn Afrikaniseringspolitiek: alle buitenlands klinkende geografische namen en persoonsnamen moeten in inheems klinkende woorden worden gewijzigd.
      • 9 augustus » Na de val van het kabinet-Biesheuvel I regeert het kabinet-Biesheuvel II als minderheidskabinet door tot 11 mei 1973.
      • 10 september » Bisschopswijding van Herman Münninghoff, Nederlands bisschop van Jayapura in Indonesië.
      • 12 september » Benoeming van Paul Schruers tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Hasselt in België.
      • 22 december » Aardbevingen maken een ruïne van de Nicaraguaanse hoofdstad Managua.
      • 30 december » De Verenigde Staten stoppen de bombardementen op Noord-Vietnam.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Den Herder


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tijs van den Brink, "Parenteel van Gijsbert Dercksen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/gijsbert-dercksen/I118531.php : benaderd 7 februari 2026), "Jannetje den Herder (1878-1972)".