De temperatuur op 11 augustus 2005 lag tussen 11,5 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (19%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
15 maart » De Kosovaarse president Ibrahim Rugova ontsnapt aan de dood als een bom ontploft in een vuilnisbak die langs de weg staat waarlangs hij met zijn auto passeert.
23 maart » In Nederland treedt D66-minister Thom de Graaf van Bestuurlijke Vernieuwing af, nadat in de Nacht van Van Thijn de gekozen burgemeester door de Eerste Kamer is getorpedeerd.
23 april » PSV Eindhoven behaalt voor de 18e keer het kampioenschap van de Holland Casino Eredivisie.
3 juni » Ontslag van kardinaal Franciszek Macharski als aartsbisschop van Krakau in Polen en de paus benoemt Stanisław Dziwisz, voordien de privésecretaris van de overleden Paus Johannes Paulus II, tot zijn opvolger.
15 augustus » De Kirgizische president Kurmanbek Bakijev benoemt Feliks Koelov tot nieuwe premier.
19 augustus » Pierre Nkurunziza wordt aangewezen als de nieuwe president van Burundi.
Dag van begraven 15 augustus 2005
De temperatuur op 15 augustus 2005 lag tussen 13,2 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Tijs van den Brink, "Parenteel van Gijsbert Dercksen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/gijsbert-dercksen/I101329.php : benaderd 28 januari 2026), "Geurtje Bouw (± 1913-2005)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.