Parenteel van Geurt Jacobs » Steventje van den Brink (1911-1993)

Persoonlijke gegevens Steventje van den Brink 


Gezin van Steventje van den Brink

Zij is getrouwd met Jan Mulder.

Zij zijn getrouwd op 19 maart 1942, zij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Steventje van den Brink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Steventje van den Brink

Steventje van den Brink
1911-1993

1942

Jan Mulder
1905-1981


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 juni 1911 lag tussen 12,3 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 9,0 mm neerslag. Er was 5,6 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
    • 11 maart » Oprichting van de Franse voetbalclub US Concarneau uit de gelijknamige plaats in Bretagne.
    • 21 augustus » De Mona Lisa wordt op klaarlichte dag gestolen uit het Louvre in Parijs.
    • 22 augustus » In het Louvre wordt ontdekt dat de Mona Lisa is gestolen.
    • 29 oktober » Luxemburg speelt de eerste voetbalinterland uit zijn geschiedenis en verliest met 4-1 van Frankrijk.
    • 1 november » Italiaans-Turkse Oorlog - Tweede-luitenant vlieger Giulio Gavotti laat uit zijn Etrich Taube vier Cipelli-granaten vallen op vijandelijke stellingen en voert hierdoor de eerste bombardementen met behulp van een vliegtuig uit in de geschiedenis.
  • De temperatuur op 19 maart 1942 lag tussen 1,3 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 4,2 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Japan verklaart Nederland de oorlog en valt Nederlands-Indië binnen.
    • 19 februari » Tweede Wereldoorlog: Ongeveer 150 Japanse oorlogsvliegtuigen vallen Darwin in Australië aan.
    • 1 juli » Het Centraal Vluchtelingenkamp Westerbork komt onder het bestuur van de Duitsers als Doorgangskamp Westerbork.
    • 7 augustus » De Amerikanen landen op Guadalcanal wat de Slag om Guadalcanal inluidt.
    • 15 augustus » Voor het eerst worden in Nederland door de Duitse bezetter gijzelaars gefusilleerd als represaille of vergeldingsmaatregel. De slachtoffers zijn Robert Baelde, Willem Ruys, Otto Ernst Gelder, graaf van Limburg-Stirum, Christoffel Bennekers en Alexander baron Schimmelpenninck van der Oye.
    • 11 september » Verzetsactie in vernietigingskamp Treblinka, waarbij SS'er Max Biala wordt vermoord.
  • De temperatuur op 2 november 1993 lag tussen 1,6 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was -0.1 mm neerslag. Er was 0.2 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 2 mei » Nederland eindigt met vijf medailles, waaronder twee gouden, als derde in het medailleklassement bij het EK judo in Athene, achter Frankrijk en Georgië.
    • 19 mei » Heide Simonis wordt de eerste vrouwelijke minister-president van een Duitse deelstaat, Sleeswijk-Holstein.
    • 26 mei » China laat Xu Wenli (49) vrij, drie jaar voor het aflopen van zijn straf. Hij is een van de bekendste politieke gevangenen van de democratische beweging van de periode 1978-1981.
    • 9 augustus » Koning Albert II wordt na het overlijden van zijn broer Boudewijn I de zesde koning van België.
    • 9 augustus » Tientallen pantserwagens komen aan in de Somalische hoofdstad Mogadishu om de grondtroepen van de Verenigde Naties te versterken, kort nadat vier Amerikaanse VN-soldaten bij een hinderlaag om het leven zijn gekomen.
    • 29 augustus » Atlete Ellen van Langen brengt in Sheffield het Nederlands record op de incourante 1.000 meter op 2.35,21 minuten.
  • De temperatuur op 6 november 1993 lag tussen 5,2 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was -0.1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Zwemster Franziska van Almsick scherpt in Peking haar eigen, vier dagen oude wereldrecord op de 100 meter vrije slag kortebaan (25 meter) aan tot 53,33.
    • 3 mei » Speciale eenheden van de Algerijnse politie schieten negen islamitische fundamentalisten dood op het platteland, 35 kilometer ten zuiden van de hoofdstad Algiers.
    • 17 juli » Ruud Lubbers is de langstzittende premier uit de Nederlandse geschiedenis.
    • 2 november » Een eskader van de Oekraïens-Russische Zwarte Zeevloot vertrekt vanuit de Krim om de Georgische havens Poti en Batoemi te beschermen.
    • 4 november » Russische troepen landen in de Georgische kuststad Poti om de haven en de spoorlijn in West-Georgië te beschermen tegen aanvallen van de rebellen van ex-president Zviad Gamsachoerdia.
    • 30 december » Israël en het Vaticaan komen overeen elkaar te erkennen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Brink


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Parenteel van Geurt Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/geurt-jacobs/I81180.php : benaderd 14 mei 2025), "Steventje van den Brink (1911-1993)".