Parenteel van Geurt Jacobs » Cornelis Willem Jan van de Craats (1917-2003)

Persoonlijke gegevens Cornelis Willem Jan van de Craats 


Gezin van Cornelis Willem Jan van de Craats

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Willem Jan van de Craats?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Willem Jan van de Craats

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Willem Jan van de Craats

Jan Koops
1843-????
Johanna Koops
1875-1959

Cornelis Willem Jan van de Craats
1917-2003


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 januari 1917 lag tussen 6,7 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 2,5 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 22 maart » De Verenigde Staten erkennen als eerste de voorlopige Russische regering na de val van de tsaar.
      • 1 mei » Oprichting van de Congregatie voor de Oosterse Kerken van de Romeinse Curie door paus Benedictus XV.
      • 13 mei » Bisschopswijding van Eugenio Pacelli, nuntius in Beieren, te Rome door Paus Benedictus XV.
      • 4 juni » De eerste Pulitzerprijs wordt uitgereikt.
      • 14 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint ook de tweede editie van de Copa América. In de slotwedstrijd wordt naaste concurrent Argentinië met 1-0 verslagen.
      • 8 december » De Turken, onder bevel van Erich von Falkenhayn, plannen een aanval op de Britse linies van Edmund Allenby. De Slag om Jeruzalem is begonnen.
    • De temperatuur op 4 april 2003 lag tussen -2,4 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (9%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
      • 7 februari » In de Colombiaanse hoofdstad Bogota kost een autobom in Club Nogal 36 levens. De aanslag wordt niet opgeëist.
      • 12 maart » De AEX-index bereikt met 218,44 punten het laagste punt sinds de hoogtijdagen van 2000.
      • 15 maart » De Nederlander Rens Blom verbetert in Birmingham het Nederlands indoorrecord polsstokhoogspringen met een spronghoogte van 5,75 meter.
      • 21 april » De hockeysters van HC Rotterdam winnen op eigen terrein de Europacup II door in de finale het Russische Sintez Dzerjinsk met 5-2 te verslaan. In Spanje winnen de mannen van Amsterdam eveneens de Europacup II, ten koste van het Duitse Der Club an der Alster.
      • 29 juni » Het Frans voetbalelftal wint voor de tweede keer de strijd om de Confederations Cup, ditmaal ten koste van Kameroen (1-0).
      • 15 september » In de Efteling vindt een ongeval plaats met de attractie Piraña. Een van de boten kantelt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1913 » Anna Lee, Engels actrice († 2004)
    • 1914 » Pirkle Jones, Amerikaans fotograaf († 2009)
    • 1915 » Luc Philips, Belgisch acteur en regisseur († 2002)
    • 1920 » Armand Pien, Belgisch weerman en pionier van de Vlaamse televisie († 2003)
    • 1920 » Fernand Wyss, Belgisch oorlogsmisdadiger († 1947)
    • 1920 » Isaac Asimov, Amerikaans biochemicus en schrijver van sciencefiction († 1992)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Willem Jan van de Craats


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tijs van den Brink, "Parenteel van Geurt Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/geurt-jacobs/I63156.php : benaderd 11 januari 2026), "Cornelis Willem Jan van de Craats (1917-2003)".