Parenteel van Geurt Jacobs » Bessel Bouw (1900-1973)

Persoonlijke gegevens Bessel Bouw 


Gezin van Bessel Bouw

Hij is getrouwd met Aartje van den Brink.

Zij zijn getrouwd op 29 september 1939 te Putten, hij was toen 39 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Beertje Bouw  1940-2011 
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bessel Bouw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bessel Bouw

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bessel Bouw


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 februari 1900 lag rond de 0,7 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 11 april » In de VS loopt de eerste bruikbare duikboot van stapel, de USS Holland (SS-1).
    • 1 juni » In Rotterdam besluiten enkele schooljongens tot de oprichting van voetbalclub Neptunus, die 43 jaar later ook een honkbalafdeling krijgt.
    • 16 juli » Ray Ewry wint bij de Olympische Spelen in Parijs op één dag drie gouden medailles bij het springen uit stand. Dit zijn de eerste van in totaal tien medailles die hij bij verschillende Olympische Spelen zal winnen.
    • 11 augustus » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub AA Ponte Preta.
    • 8 september » De Galvestonorkaan eist 6000 tot 12.000 levens in Texas.
    • 3 november » De arts W. Poolman sticht de eerste afdeling van het Groene Kruis.
  • De temperatuur op 29 september 1939 lag tussen 6,2 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Op initiatief van Maurice van Nieuwenhuizen wordt de "Nederlandsche Jiu-Jitsu Bond" (NJJB) opgericht, een van de voorlopers van de Judo Bond Nederland.
    • 12 maart » Kroning van Paus Pius XII in Rome.
    • 10 augustus » Het demissionaire kabinet-Colijn V wordt, na slechts 16 dagen geregeerd te hebben, vervangen door kabinet-De Geer II.
    • 31 oktober » Een Vlaams actiecomité publiceert het manifest 'Vrede door neutraliteit' dat, zoals de titel al zegt, de stelling verdedigt dat alleen een consequente neutraliteitspolitiek België uit de oorlog kan houden.
    • 8 november » In München ontsnapt Hitler aan een door Georg Elser gepleegde bomaanslag in de Bürgerbräukeller.
    • 14 december » De Sovjet-Unie wordt uit de Volkerenbond gezet.
  • De temperatuur op 23 oktober 1973 lag tussen 4,6 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (35%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 2 april » Het Veronica schip loopt, door storm, vast op het strand van Scheveningen.
    • 2 mei » Aanvaller Johnny Rep maakt in Amsterdam zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal in de met 3-2 gewonnen vriendschappelijke wedstrijd tegen Spanje. Hij neemt in de dertiende minuut het eerste doelpunt voor zijn rekening.
    • 10 mei » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub Associação Chapecoense de Futebol.
    • 2 juni » Koningin Juliana opent het Van Gogh Museum in Amsterdam.
    • 20 oktober » Koningin Elizabeth II opent het Sydney Opera House.
    • 4 december » De ruimtesonde Pioneer 10 bereikt de planeet Jupiter.
  • De temperatuur op 27 oktober 1973 lag tussen 2,7 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 16 februari » De Nederlandse schaatser Jan Roelof Kruithof vestigt het werelduurrecord op de schaats in Assen: in één uur tijd schaatst hij 35.246,82 m.
    • 26 februari » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Provincial Curicó Unido.
    • 2 juni » Koningin Juliana opent het Van Gogh Museum in Amsterdam.
    • 29 augustus » Het Nederlands voetbalelftal loopt IJsland in Deventer met 8-1 onder de voet in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1974 in West-Duitsland door doelpunten van Willy Brokamp (2), Johan Cruijff (2), Johan Neeskens, René van de Kerkhof, Dick Schneider (strafschop) en Wim van Hanegem.
    • 24 oktober » Einde van de Jom Kipoeroorlog.
    • 18 november » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Amsterdam met 0-0 gelijk tegen België in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Barry Hulshoff en Gerrie Mühren spelen hun laatste interland voor Oranje.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1889 » Thé Lau, Nederlands kunstschilder (overleden 1958)
  • 1895 » Babe Ruth, Amerikaans honkballer († 1948)
  • 1905 » Irmgard Keun, Duits romanschrijfster († 1982)
  • 1908 » Amintore Fanfani, Italiaans politicus († 1999)
  • 1911 » Ronald Reagan, 40e president van de Verenigde Staten († 2004)
  • 1912 » Eva Braun, echtgenote van Adolf Hitler († 1945)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bouw

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bouw.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bouw.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bouw (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Parenteel van Geurt Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/geurt-jacobs/I3598.php : benaderd 30 september 2026), "Bessel Bouw (1900-1973)".