Parenteel van Geurt Jacobs » Cornelisje Schuiteman (1904-1983)

Persoonlijke gegevens Cornelisje Schuiteman 


Gezin van Cornelisje Schuiteman

(1) Zij is getrouwd met Steven van den Brink.

Zij zijn getrouwd op 14 november 1935 te Apeldoorn, zij was toen 30 jaar oud.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 14 november 1935 te Uddel, zij was toen 30 jaar oud.

Geloof: GG

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


(2) Zij is getrouwd met Willem Joosten.

Zij zijn getrouwd op 7 april 1966 te Barneveld, zij was toen 61 jaar oud.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 7 april 1966 te Barneveld, zij was toen 61 jaar oud.

Geloof: GG

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelisje Schuiteman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelisje Schuiteman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelisje Schuiteman

Aart Davelaar
1827-1919
Aartje Peelen
1837-1900

Cornelisje Schuiteman
1904-1983

(1) 1935
(2) 1966

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 december 1904 lag tussen -1,2 °C en 3,5 °C en was gemiddeld 1,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
      • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
      • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
      • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
      • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
      • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
    • De temperatuur op 7 april 1966 lag tussen 3,6 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (32%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 28 februari » De Cavern Club in Liverpool, waar de Beatles hun carrière begonnen, gaat failliet.
      • 7 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo O'Higgins.
      • 4 mei » Up-Tight, het zesde studioalbum van Stevie Wonder wordt uitgebracht.
      • 21 juni » Oprichting van drie Rooms-katholieke kerkprovincies in Oceanië: Suva in Fiji, Cookeilanden, Kiribati en Samoa, Papeete in Frans-Polynesië, en Nouméa in Nieuw-Caledonië, Vanuatu en Wallis en Futuna.
      • 6 september » In Kaapstad wordt de Zuid-Afrikaanse architect van de Apartheid, premier Hendrik Verwoerd, vermoord door Dimitri Tsafendas in een steekpartij tijdens een parlementaire bijeenkomst.
      • 12 december » Solozeiler Francis Chichester bereikt Sydney nadat hij 106 dagen eerder was vertrokken uit Plymouth.
    • De temperatuur op 7 mei 1983 lag tussen 9,8 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 4 januari » IJsland devalueert de kroon met 9 procent.
      • 24 februari » Necmettin Erbakan, de belangrijkste orthodox-islamitische politicus in Turkije tot de militaire coup van 1980, wordt door een militaire rechtbank in Ankara tot vier jaar gevangenisstraf veroordeeld wegens "activiteiten tegen de seculiere ideologie van de staat".
      • 23 juni » Geboorte van de eerste Belgische reageerbuisbaby.
      • 24 juli » De Franse wielrenner Laurent Fignon wint zijn eerste Ronde van Frankrijk.
      • 4 oktober » Een 24-uursstaking legt het openbare leven in Argentinië plat. Werknemers eisen forse loonsverhogingen om de inflatie van 300 procent te compenseren.
      • 19 oktober » Benoeming van Henny Bomers tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging en van Joseph Lescrauwaet tot hulpbisschop van Haarlem.
    • De temperatuur op 11 mei 1983 lag tussen 5,6 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 7,6 mm neerslag gedurende 9,4 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (7%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 8 maart » De Nederlandse schaatser Jan Kooiman vestigt het werelduurrecord op de schaats in Inzell: in één uur tijd schaatst hij 38558,45 m.
      • 23 april » Phil Anderson wint de achttiende editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
      • 25 september » Uit de Maze-gevangenis in Belfast, Noord-Ierland ontsnappen 38 veroordeelde leden van de IRA. Daarbij wordt één bewaker gedood.
      • 2 oktober » In Brighton kiest de Labour Party Neil Kinnock tot leider en Roy Hattersley tot diens plaatsvervanger bij de socialistische partij.
      • 6 oktober » De later met een Gouden Kalf bekroonde film De illusionist van regisseur Jos Stelling gaat in première.
      • 17 december » Het Nederlands voetbalelftal doet zijn plicht en verslaat Malta in Rotterdam met 5-0 in de EK-kwalificatiereeks.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schuiteman


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tijs van den Brink, "Parenteel van Geurt Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/geurt-jacobs/I27509.php : benaderd 1 januari 2026), "Cornelisje Schuiteman (1904-1983)".