Parenteel van Geurt Jacobs » Willem Willemsen van Kolfschoten (1754-????)

Persoonlijke gegevens Willem Willemsen van Kolfschoten 

  • Hij is geboren geraamd rond rond 1754.

Gezin van Willem Willemsen van Kolfschoten

Hij had een relatie met Jantjen Geurts van Putten.


Kind(eren):

  1. Neeltje van Kolfschoten  ± 1786-1846 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Willemsen van Kolfschoten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Willemsen van Kolfschoten

Willem Willemsen van Kolfschoten
1754-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Willemsen van Kolfschoten


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Parenteel van Geurt Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/geurt-jacobs/I165033.php : benaderd 11 mei 2025), "Willem Willemsen van Kolfschoten (1754-????)".