Parenteel van Geurt Jacobs » Johanna van Eeten (1868-????)

Persoonlijke gegevens Johanna van Eeten 

  • Zij is geboren geraamd rond rond 1868.

Gezin van Johanna van Eeten

Zij had een relatie met George Frans van 't Sant.


Kind(eren):

  1. Jenneke van 't Sant  1894-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna van Eeten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna van Eeten

Johanna van Eeten
1868-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Eeten


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Parenteel van Geurt Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/geurt-jacobs/I147988.php : benaderd 11 mei 2025), "Johanna van Eeten (1868-????)".