Parenteel van Geurt Jacobs » Jacob van Doornik (± 1880-????)

Persoonlijke gegevens Jacob van Doornik 


Gezin van Jacob van Doornik

Hij is getrouwd met Hendrikje van Plaggenhoef.

Zij zijn getrouwd op 11 november 1903 te Nijkerk.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob van Doornik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob van Doornik

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob van Doornik

Jacob van Doornik
± 1880-????

1903

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 november 1903 lag tussen 3,3 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (7%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
      • 20 april » De Rotterdamse rechtbank beëdigt Mr. A.E. van den Hoek-Kok als eerste vrouwelijke advocaat in Nederland.
      • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
      • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
      • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
      • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.

    Over de familienaam Van Doornik


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tijs van den Brink, "Parenteel van Geurt Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/geurt-jacobs/I109528.php : benaderd 12 mei 2025), "Jacob van Doornik (± 1880-????)".