Parenteel van Geurt Jacobs » Jakoba Vlijm (1885-????)

Persoonlijke gegevens Jakoba Vlijm 


Gezin van Jakoba Vlijm

Zij is getrouwd met Dirk Ippel.

Zij zijn getrouwd op 28 juni 1916 te Hilversum, zij was toen 30 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jakoba Vlijm?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jakoba Vlijm

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jakoba Vlijm

Maria Huisman
1822-1862
Jacob van de Pol
± 1825-????
Gerritje Rijswijk
± 1827-1908
Willem Vlijm
1853-????

Jakoba Vlijm
1885-????

1916

Dirk Ippel
± 1882-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 november 1885 lag rond de 5,2 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 1 april » Het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt voor het eerst als dagblad.
      • 13 mei » Oprichting van de Nederlandsche Kolfbond in de sociëteit De Vereniging te Haarlem. Honderd jaar later, op maandag 13 mei 1985, krijgt de bond het predicaat Koninklijk.
      • 17 juni » Het Vrijheidsbeeld komt aan in de haven van New York.
      • 6 juli » Eerste tests van het vaccin tegen hondsdolheid door Louis Pasteur.
      • 10 november » Demonstratie van de eerste motorfiets door bouwer Gottlieb Daimler.
      • 10 december » ASR Nereus wordt opgericht te Amsterdam.
    • De temperatuur op 28 juni 1916 lag tussen 10,1 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 5,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
      • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
      • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
      • 28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
      • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
      • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vlijm

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vlijm.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vlijm.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vlijm (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tijs van den Brink, "Parenteel van Geurt Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/geurt-jacobs/I107701.php : benaderd 1 januari 2026), "Jakoba Vlijm (1885-????)".