Bevolkingsregister 's-Gravenhage 1913-1939
Persoon PETRONELLA DONGELMANS
Plaats 's-Gravenhage
Geboortedatum 15-08-1861
Periode 1913 - 1939
---------------------------
FamilySearch® International Genealogical Index™ v5.0
International Genealogical Index
PETRONELLA DONGELMANS - International Genealogical Index - Continental Europe
Gender: Female Birth: 15 AUG 1861 Haastrecht, Zuid Holland, Netherlands
Tijdstip: 20:00
Overlijdens 's-Gravenhage Periode: 1933-1940: 10-dec-1934 - 31-dec-1934 Aktenummer: 4062-4337, Fiche 2079, afbeelding 1
Tijdstip: 19:00
Zij is getrouwd met Johannes Petrus Boot.
Zij zijn getrouwd op 25 juni 1884 te Gouda , zij was toen 22 jaar oud.
Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Streekarchief Midden-Holland
Algemeen Gemeente: Gouda
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 86
Datum: 25-06-1884
Bruidegom Johannes Petrus Boot
Leeftijd: 21
Geboorteplaats: Gouda
Bruid Petronella Dongelmans
Leeftijd: 22
Geboorteplaats: Haastrecht
Vader bruidegom Leendert Boot
Moeder bruidegom Christina Dullemeijer
Vader bruid Johannes Dongelmans
Moeder bruid Johanna Forrer
Nadere informatie Grootouders bruid Johannes Dongelmans en Cornelia Oorschot, Johan Bangratuis Furrer en Magdalena Verbarense; Voogd bruid Dirk Dongelmans en toeziend voogd Cornelis Furrer
------------------------------------------
Burgerlijke stand - huwelijken Gouda 1884
aktenummer 86
aktedatum 25-06-1884
bruidegom Johannes Petrus Boot (21 jaar; timmerman)
bruid Petronella Dongelmans (22 jaar; z.b.; geb. te Haastrecht)
vader bruidegom Leendert Boot (pakhuisknecht)
moeder bruidegom Christina Dullemeijer (z.b.)
vader bruid Johannes Dongelmans (overl.)
moeder bruid Johanna Förrer (overl.)
getuige Johannes Bartholomeus Boot (38 jaar; visser)
2e getuige Petrus Hoonhout (46 jaar; timmerman)
3e getuige Wilhelmus Antonius Antes (46 jaar; pakhuisknecht; won. Rotterdam)
4e getuige Johannes van den Heuvel (42 jaar; touwspinner)
plaatsnaam Gouda
---------------------------------------------
Kind(eren):
Heeft in het weeshuis (Spieringstraat F 12, 12a en 12b) gezeten na 13 mei 1878 waarschijnlijk tot haar trouwen
--------------------------------------------------------------------------
bron 1860-1880 (wijk F deel 7) Gouda
bladzijde 17, 18 , 213, 234, 235
gezin - Jacob Ouwel (geb. 10-04-1839) (nh) (vertr. 01-07-1862 naar Utrecht)
- Jan de Jong (geb. 08-05-1839) (ov. 25-04-1861) (rk)
- Daniel Eijkhof (geb. 11-04-1840) (rk) (vertr. 08-08-1862 naar 's-Gravenhage)
- Willem van Maren (geb. 08-04-1841) (nh)
- Arie Berlijn (geb. 08-03-1842) (nh) (vertr. 05-04-1867 naar Leeuwarden)
- Martinus de Pater (geb. 24-05-1842) (geh. 05-02-1868) (nh) (vertr. naar F 15) VNH
- Albert Visser (geb. 08-10-1842) (nh) (vertr. 18-05-1867 naar Haarlem)
- Johannes Cornelis Janknecht (geb. 18-04-1843) (nh)
- Hendrikus van Vliet (geb. 17-05-1843) (rk) (vertr. 06-11-1862 naar Dordrecht)
- Cornelis Kunst (geb. 21-11-1845) (nh) (vertr. naar I 170)
- Hendrik Thoen (geb. 25-03-1846) (nh) (vertr. naar E 83)
- Ary van der Kuijl (geb. 29-04-1847) (nh) (vertr. naar M 18)
- Adrianus Johannes Verhaar (geb. 24-12-1847) (ov. te ) (rk)
- Johannes Vos (geb. 01-01-1849) (geh. 18-05-1870) (nh) (vertr. naar D 10) VNH
- Johannes Hendrikus Bellaart (geb. 16-01-1849) (rk) (vertr. 09-10-1868 naar Sappemeer)
- Johannes Punselie (geb. 08-05-1849) (lut) (vertr. 27-05-1868 naar Utrecht)
- Bertus Punselie (geb. 26-10-1850) (lut) (vertr. naar I 140)
- Laurens Knoops (geb. 09-04-1852) (rk) (vertr. 02-02-1872 naar Alphen a/d Rijn)
- Aart Frans Vos (geb. 09-10-1852) (nh) (vertr. naar D 10)
- Helena Alebeek (geb. 24-12-1837) (geh. 11-03-1863) (nh) (vertr. naar H 117a) VNH
- Elisabeth Christina Blom (geb. 07-08-1838) (nh) (vertr. 11-12-1862 naar Gouderak)
- Lena Boot (geb. 18-12-1838) (geh. 08-02-1860) (nh) (vertr. naar G 49a) deze persoon heet Hageman; VNH
- Suzanna van Maren (geb. 11-02-1839) (nh) (vertr. 29-04-1862 naar Apeldoorn)
- Sara Rebekka Dupont (geb. 31-12-1839) (nh) (vertr. naar D 60a)
- Anna van Vliet (geb. 11-02-1841) (rk) (vertr. naar G 48)
- Johanna Greetje Bos (geb. 25-02-1841) (nh) (vertr. naar K 57g)
- Maria Theodora Suiskens (geb. 09-08-1841) (rk) (vertr. 07-08-1863 naar Oud-Vossemeer)
- Alida Wilhelmina Botterop (geb. 11-09-1841) (nh) (vertr. naar N 136)
- Levina Dupont (geb. 30-11-1841) (nh) (vertr. 05-05-1863 naar Leiden)
- Elisabeth de Jong (geb. 22-12-1841) (ov. 02-02-1862) (nh)
- Esther Maria Wout (geb. 19-07-1842) (nh) (vertr. 10-11-1868 naar Alkmaar)
- Christina Cornelia Gijsbertha Petronella de Korte (geb. 02-01-1842) (rk) (vertr. 19-09-1862 naar Roosendaal en Nispen)
- Johanna Boot (geb. 29-03-1842) (ov. 16-02-1866) (nh)
- Johanna van Erk (geb. 29-10-1842) (nh) (vertr. naar B 162)
- Josina Cornelia Botterop (geb. 02-07-1843) (nh) (vertr. 03-06-1864 naar Oudewater)
- Elisabeth Maria Catharina Verhaar (geb. 22-08-1845) (rk) (vertr. 02-05-1867 naar Rotterdam)
- Helena van Erk (geb. 12-09-1845) (nh) (vertr. 02-05-1867 naar Rotterdam)
- Matje Verschoor (geb. 01-05-1846) (nh) (vertr. 02-05-1867 naar Rotterdam)
- Petronella de Vos (geb. 15-03-1848) (rk) (vertr. naar F 23)
- Petronella van Eijk (geb. 07-02-1849) (nh) (vertr. naar H 167)
- Francina Verschut (geb. 13-01-1852) (ov. 02-07-1868) (rem)
- Maria Catharina Begeer (geb. 19-09-1852) (ov. 21-09-1872) (nh)
- Johannes Jacobus Kooij (geb. 15-04-1856) (nh) (komt uit L 104; vertr. naar K 217)
- Marinus Schouten (wed.; geb. 02-07-1798) (nh) (vertr. naar F 11) was abusief geboekt
- Cornelia Ketelvijlder (geb. 02-03-1859) (rem) (komt uit O 467; vertr. naar O 467b)
- Arie van der Klein (geb. 16-03-1858) (nh) (komt uit N 132c)
- Adrianus van der Klein (geb. 27-10-1860) (nh) (komt uit N 132c)
- Klaas de Bruin (geb. 15-05-1861) (nh) (komt uit N 189b)
- Arie van Mastwijk (geb. 17-06-1854) (ov. 12-11-1873) (rk) (komt 03-05-1866 uit Broek)
- Johanna Antje Brinkman (geb. 21-11-1852) (ov. 21-02-1874) (rem) (komt uit O 469)
- Arie Fokkers (geb. 03-07-1859) (nh) (komt uit N 83a; vertr. naar O 76)
- Margaretha Johanna Fokkers (geb. 04-08-1863) (nh)
- Cato Weilling (geb. 11-05-1863) (nh) (komt 13-10-1866 uit 's-Gravenhage)
- Hendrica Manenburg (geb. 22-11-1852) (ov. 10-11-1867) (nh) (komt uit G 66a)
- Gerritje Manenburg (geb. 17-09-1854) (nh) (komt uit G 66a; vertr. naar K 227)
- Barbara Margaretha Manenburg (geb. 15-02-1859) (ov. 19-04-1871) (nh) (komt uit G 66a)
- Matthijs Boot (geb. 02-10-1854) (nh) (komt uit A 32; vertr. naar A 122)
- Maria Boot (geb. 26-06-1858) (nh) (komt uit A 32; vertr. 04-05-1880 naar Gouderak)
- Leendert Melkert (geb. 19-03-1860) (nh) (komt uit K 57i)
- Maria Melkert (geb. 03-10-1863) (nh) (komt uit K 57i)
- Roelof Nicolaas Puijk (geb. 01-04-1858) (nh) (komt uit E 23b; vertr. naar I 77)
- Hendrina Martijntje Puijk (geb. 14-04-1862) (nh) (komt uit E 23b)
- Johanna de Maree (geb. 06-11-1856) (rk) (komt 15-07-1868 uit Delfshaven)
- Franciscus Hugo de Maree (geb. 11-10-1857) (rk) (komt 15-07-1868 uit Delfshaven; vertr. 07-01-1879 naar 's-Gravenhage)
- Anthonie Hendrik Polet (geb. 05-05-1856) (ov. 21-02-1876) (nh) (komt uit O 409)
- Johannes Lorijn (geb. 26-11-1854) (nh) (komt uit O 365)
- Herman Bernardus Willem Pleisch (geb. 19-06-1860) (ov. 14-01-1871) (nh) (komt 04-10-1869 uit Rotterdam)
- Gijsbertha Veening (geb. 15-01-1857) (nh) (komt uit P 214a; vertr. naar H 216)
- Catharina Veening (geb. 01-03-1860) (nh) (komt uit P 214a)
- Neeltje Veening (geb. 14-12-1864) (nh) (komt uit P 214a)
- Pieter Stikker (geb. 27-06-1853 te Brielle) (nh) (komt uit D 3; vertr. 09-02-1874 naar Amsterdam)
- Agatha Margaretha Radder (geb. 31-07-1854) (geh. 21-06-1876) (nh) (komt uit R 125b; vertr. naar C 95) VNH
- Maria Johanna Lens (geb. 22-05-1855) (nh) (komt uit C 63; vertr. naar N 138)
- Hendrik van der Laan (geb. 11-05-1857) (nh) (komt uit F 100)
- Gerritje Johanna Lens (geb. 13-03-1859) (nh) (komt uit R 125b; vertr. 03-05-1880 naar F 113)
- Johannes Cornelis Radder (geb. 15-11-1859) (nh) (komt 14-01-1870; vertr. 15-02-1879 naar Stompwijk (Leidschendam))
- Willem van Vliet (geb. 21-04-1867) (ov. 29-03-1870) (nh) (komt uit O 187)
- Huig de Boom (geb. 22-06-1855) (nh) (komt uit O 187; vertr. naar O 205)
- Franciscus Berlijn (geb. 24-11-1857) (nh) (komt uit N 33)
- Krijn Berlijn (geb. 30-04-1861) (nh) (komt uit N 33)
- Elisabeth Berlijn (geb. 27-05-1864) (nh) (komt uit N 33)
- Johanna Christina Zandijk (geb. 04-06-1866) (lut) (komt uit M 67)
- Arie van der Draai (geb. 16-03-1860) (rk) (komt uit F 35; vertr. 15-11-1877 naar Vledder)
- Arie de Weeger (geb. 12-06-1857) (rk) (komt 11-12-1871 uit Heythuysen; vertr. 18-12-1879 naar Vlist)
- Cornelis Schenk (geb. 14-08-1857) (nh) (komt uit H 207; vertr. 27-09-1876 naar Leeuwarden)
- Maria Schenk (geb. 20-12-1859) (nh) (komt uit H 207)
- Anthonius Paridon (geb. 18-07-1858 te Broek) (rk)
- Jacob Koeman (geb. 17-01-1857) (rem) (komt uit C 67; vertr. 06-05-1878 naar B 161)
- Dirk Cornelis Koeman (geb. 22-12-1859) (ov. 22-08-1876) (rem) (komt uit C 67)
- Maria Pieternella Koeman (geb. 26-02-1863) (ov. 15-11-1872) (rem) (komt uit C 67)
- Hendrika Labeij (geb. 03-02-1865) (nh) (komt uit M 120)
- Pieter Labeij (geb. 21-09-1866) (nh) (komt uit M 120)
- Johannes Hoek (geb. 16-07-1863) (rk) (komt uit K 9a)
- Johanna de Boom (geb. 12-05-1859 te Gouderak) (nh) (komt uit O 187; vertr. naar B 130)
- Cornelia Elisabeth Mimpen (geb. 05-10-1860) (rk) (komt uit F 37; vertr. 12-01-1878 naar Loon op Zand)
- Joannes Leonardus Mimpen (geb. 01-12-1862) (rk) (komt uit F 37)
- Elisabeth Wilhelmina Mimpen (geb. 18-06-1865) (rk) (komt uit F 37)
- Johanna Mimpen (geb. 10-11-1867) (rk) (komt uit F 37)
- Aleida Terlaak (geb. 28-04-1865 te Deventer) (rk) (komt uit M 13a)
- Johanna Maria Terlaak (geb. 06-03-1868 te Rotterdam) (ov. 24-03-1876) (rk) (komt uit M 13a)
- Pieter Tinbergen (geb. 14-06-1864) (ov. 12-09-1873) (nh) (komt uit F 23)
- Cornelis van der Voort (geb. 30-08-1859) (nh) (komt uit R 48; vertr. naar P 302)
- Adriana Johanna van der Voort (geb. 30-08-1859) (nh) (komt uit R 48; vertr. naar B 127a)
- Maria Magdalena Nabbe (geb. 19-07-1864) (rk) (komt uit M 44)
- Adam Stephanus Schiebroek (geb. 29-01-1867) (rk) (komt uit G 108)
- Wijna Schiebroek (geb. 17-06-1869) (rk) (komt uit G 108)
- Margje Saltbommel (geb. 01-05-1861) (nh) (komt uit K 245a)
- Johanna Hendrica de Weger (geb. 24-04-1859) (nh) (komt uit K 139; vertr. naar D 12)
- Dirkje de Weger (geb. 31-01-1862) (nh) (komt uit K 139)
- Maria Sophia Johanna van Kalden (geb. 09-12-1865) (nh) (komt uit I 168)
- Adriana Steeds (geb. 15-06-1859 te Nieuwpoort) (ger) (komt uit O 105; vertr. naar O 561)
- Willem Steeds (geb. 27-10-1863 te Langerak) (ger) (komt uit O 105)
- Johannes Gregorius Marinus Coret (geb. 11-11-1861) (rk) (komt uit O 283)
- Hendricus Wilhelmus Coret (geb. 20-12-1863) (rk) (komt uit O 283)
- Wilhelmus Fredericus Coret (geb. 28-08-1872) (rk) (komt uit O 283)
- Pieter van Steenderen (geb. 13-07-1861) (rem) (komt uit I 52a)
- Adrianus Spruijt (geb. 19-08-1863) (rk) (komt uit L 209)
- Margje de Rooij (geb. 18-07-1857 te Waddinxveen) (nh) (komt 20-01-1875 uit Haastrecht; vertr. 31-05-1876 naar Waddinxveen)
- Cornelia Maria Donnai (geb. 20-02-1861) (nh) (komt uit G 95)
- Cornelis Franciscus Wildenburg (geb. 30-10-1865) (rk) (komt uit I 132)
- Maria Theodora Wildenburg (geb. 12-07-1868) (rk) (komt uit I 132)
- Petronella Dongelmans (geb. 15-08-1861 te Haastrecht) (rk) (komt uit F 74)
- Willem Zegveld (geb. 08-06-1861) (rk) (komt uit O 558)
- Cornelis Nabbe (geb. 19-01-1862) (rk) (komt uit G 51a)
- Petrus Cornelis Wilhelmus Begeer (geb. 08-04-1865) (nh) (komt uit E 56)
- Adriana Francina Geertruida Begeer (geb. 17-06-1870) (nh) (komt uit E 56)
- Arie van Ham (geb. 29-12-1863) (nh) (komt uit H 139)
- Geertrui van Ham (geb. 14-08-1868) (nh) (komt uit H 139)
- Johanna Maria van Ham (geb. 28-04-1871) (nh) (komt uit H 139)
- Johanna Margaretha Zwaneveld (geb. 30-01-1867) (nh) (komt uit R 42)
- Arie van der Draai (geb. 16-03-1860 te G) (nh) (komt 23-09-1879 uit Vledder (Frederiksoord))
- Lourens Johannes Haaxman (geb. 17-09-1865 te Rotterdam) ( lut) (komt uit D 4a)
- Willem Haaxman (geb. 20-03-1869 te Rotterdam) (lut) (komt uit D 4a)
- Gijsbertha Maria Indenbirken (geb. 12-08-1866) (rk) (komt uit R 121a)
- Hendrik Christiaan Indenbirken (geb. 21-09-1867) (rk) (komt uit R 121a)
- Maria Catharina Willemina Huisman (geb. 05-04-1870) (rk) (komt 23-12-1879 uit G 70a)
- Magdalena Cornelia Dongelmans (geb. 05-09-1859 te Haastrecht) (rk) (komt uit F 74; vertr. 06-02-1880 naar Rotterdam)
- Christiaan Nicolaas Broekhuijzen (geb. 19-03-1861 te G) (nh) (komt 17-02-1880)
- Matthijs Gerardus Begeer (geb. 14-12-1862 te G) (nh) (komt 17-02-1880)
- Gerrit Polet (geb. 15-01-1863 te G) (nh) (komt 17-02-1880)
- Willem de Knegt (geb. 08-04-1863 te G) (nh) (komt 17-02-1880)
- Cornelis Soet (geb. 17-06-1863 te G) (lut) (komt 17-02-1880; vertr. 09-01-1880 naar Veur)
- Cornelis Riedeman (geb. 27-03-1864 te Reeuwijk) (nh) (komt 17-02-1880)
- Jan Bosch (geb. 27-08-1865 te G) (nh) (komt 17-02-1880)
- Matthijs Verkaaik (geb. 04-05-1866 te G) (rk) (komt 17-02-1880)
- Johannes de Mol (geb. 10-11-1866 te G) (nh) (komt 17-02-1880)
- Jan Bunschoten (geb. 23-11-1867 te Ameide) (nh) (komt 17-02-1880)
- Gerrit Verkaaik (geb. 23-03-1870 te G) (geh. te ) (rk) (komt 17-02-1880)
- Cornelis de Mol (geb. 25-01-1871 te G) (nh) (komt 17-02-1880)
- Jacob Cornelis Bunschoten (geb. 06-07-1871 te Ameide) (nh) (komt 17-02-1880)
- Frans Verkaaik (geb. 06-05-1872 te G) (rk) (komt 17-02-1880)
- Wilhelmus de Mol (geb. 29-05-1875 te G) (geh. te ) (nh) (komt 17-02-1880)
- Aaltje Polet (geb. 12-03-1860 te G) (nh) (komt 17-02-1880)
- Johanna de Mol (geb. 09-05-1864 te G) (ov. te ) (nh) (komt 17-02-1880)
- Johanna van der Velden (geb. 15-01-1865 te Leiden) (nh) (komt 17-02-1880)
- Maria Hoogerdijk (geb. 02-02-1865 te Reeuwijk) (nh) (komt 17-02-1880)
- Neeltje Soet (geb. 28-06-1865 te G) (ov. te ) (lut) (komt 17-02-1880)
- Johanna Margaretha Bunnik (geb. 28-04-1866 te G) (rk) (komt 17-02-1880)
- Jannigje Hoogerdijk (geb. 30-08-1866 te Reeuwijk) (nh) (komt 17-02-1880)
- Adriana van der Velden (geb. 09-03-1868 te Leiden) (nh) (komt 17-02-1880)
- Alida Verkaaik (geb. 11-04-1868 te G) (nh) (komt 17-02-1880)
- Pieternella de Mol (geb. 01-04-1869 te G) (nh) (komt 17-02-1880)
adres Spieringstraat F 12, 12a en 12b
annotatie Weeshuis
plaatsnaam Gouda
instelling Streekarchief Midden-Holland
Petronella Dongelmans | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1884 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Johannes Petrus Boot |