Kwartierstaat van Gerrit Ruitenberg » Moin Cornelissen (1630-????)

Persoonlijke gegevens Moin Cornelissen 

  • Hij is geboren geraamd rond rond 1630.

Gezin van Moin Cornelissen

Hij heeft/had een relatie met Jannetje Gerrits.


Kind(eren):

  1. Gerrit Moijnen  1656-????
  2. Aalt Moynen  1662-1694 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Moin Cornelissen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Moin Cornelissen

Moin Cornelissen
1630-????


Aalt Moynen
1662-1694

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Cornelissen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Kwartierstaat van Gerrit Ruitenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/gerrit-ruitenberg/I35907.php : benaderd 14 januari 2026), "Moin Cornelissen (1630-????)".