Parenteel van Gerrit Heimens » Geurtje Ruitenberg (1926-2011)

Persoonlijke gegevens Geurtje Ruitenberg 


Gezin van Geurtje Ruitenberg

Zij is getrouwd met Lubbert van Nieuwenhuizen.

Zij zijn getrouwd op 12 oktober 1945 te Putten, zij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geurtje Ruitenberg?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Geurtje Ruitenberg

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geurtje Ruitenberg


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 februari 1926 lag tussen 6,3 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 6,1 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Generaal Theodoros Pangalos benoemt zichzelf tot dictator van Griekenland.
      • 19 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Sogndal Idrettslag, het latere Sogndal Fotball.
      • 8 maart » Vier maanden na de Nacht van Kersten krijgt Nederland een nieuwe regering, het kabinet-De Geer I.
      • 23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
      • 26 september » In Oslo wordt het Ullevaal Stadion geopend.
      • 1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
    • De temperatuur op 12 oktober 1945 lag tussen 4,4 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,4 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 3 maart » De Britten bombarderen abusievelijk de Haagse woonwijk Bezuidenhout (zie Bombardement op het Bezuidenhout).
      • 21 maart » Hannie Schaft wordt bij een controle op de rijksstraatweg gearresteerd terwijl ze verzetskrantjes naar IJmuiden brengt.
      • 20 april » Nijkerk wordt bevrijd. Het Canadese leger staakt haar opmars richting West-Nederland voor de Grebbelinie.
      • 29 april » Adolf Hitler trouwt met Eva Braun.
      • 29 april » Oprichting van het Algemeen Belgisch Vakverbond (ABVV).
      • 4 mei » De Duitse troepen capituleren voor Nederland, Noordwest-Duitsland inclusief alle eilanden, Sleeswijk-Holstein en Denemarken.
    • De temperatuur op 6 juli 2011 lag tussen 11,1 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 6,5 uur zonneschijn (39%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 5 januari » Een grote brand bij chemiebedrijf chemie-pack in Moerdijk veroorzaakt een enorme rookwolk en een grootschalige vervuiling van bodem en oppervlaktewater. Bestuurlijk wordt opgeschaald naar het niveau GRIP 4. Twintig hulpverleners en 150 andere mensen worden behandeld voor klachten die mogelijk het gevolg geweest zijn van blootstelling aan gevaarlijke stoffen.
      • 4 februari » Meerdere deelgemeenten in Rotterdam stoppen voorlopig met het etnisch registreren van onder andere probleemjongeren.
      • 9 april » Een 24-jarige man schiet in het rond in winkelcentrum De Ridderhof in Alphen aan den Rijn waarbij 7 doden vallen, inclusief de dader.
      • 16 april » In het Heide-Park wordt de attractie Krake geopend.
      • 14 mei » In het Duitse Düsseldorf vindt de finale van het Eurovisiesongfestival plaats.
      • 6 oktober » De regering van Venezuela gaat huizen op de Caraïbische eilandengroep Los Roques onteigenen, aldus president Hugo Chávez.
    • De temperatuur op 11 juli 2011 lag tussen 9,3 °C en 23,7 °C en was gemiddeld 17,9 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (58%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Parlementsverkiezingen in Estland.
      • 9 april » Een 24-jarige man schiet in het rond in winkelcentrum De Ridderhof in Alphen aan den Rijn waarbij 7 doden vallen, inclusief de dader.
      • 23 april » Opening van het Estádio do Zimpeto, een voetbalstadion in de Mozambikaanse hoofdstad Maputo
      • 9 mei » Voetballer Marc Höcher van Helmond Sport wint de Gouden Stier als beste speler in de Nederlandse Jupiler League in het seizoen 2010/11.
      • 5 augustus » De regering van Venezuela laat meer dan tweeduizend gevangenen vrij om de leefomstandigheden in de gewelddadige en overbevolkte cellencomplexen te verbeteren.
      • 13 december » De Franse sportkrant L'Equipe roept handballer Nikola Karabatic uit tot sportman van het jaar in Frankrijk. Bij de verkiezing krijgt hij de voorkeur boven judoka Teddy Riner en de rallyrijder Sebastien Loeb.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ruitenberg


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tijs van den Brink, "Parenteel van Gerrit Heimens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/gerrit-heimens/I34849.php : benaderd 15 februari 2026), "Geurtje Ruitenberg (1926-2011)".