De temperatuur op 26 september 1913 lag tussen 6,3 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
14 mei » In Haarlem wordt het Frans Hals Museum geopend.
24 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Rubio Ñú.
29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
9 september » Tijdens onweer komt een zeppelin in de Noordzee terecht, 14 bemanningsleden komen om. Dit is het eerste dodelijke ongeval met een zeppelin.
7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
14 oktober » In Senghenydd bij Caerphilly vallen bij een mijnramp 439 doden. Het is de grootste mijnramp uit de geschiedenis van het Verenigd Koninkrijk en wereldwijd de op zes na grootste ooit.
Dag van overlijden 11 februari 1990
De temperatuur op 11 februari 1990 lag tussen 3,0 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 7,4 mm neerslag gedurende 5,7 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (32%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
1 januari » De złoty wordt in Polen met meer dan 50% gedevalueerd. Sommige prijzen stijgen zo met 400%.
2 maart » In de Roemeense stad Timișoara verschijnen 22 leden van de Securitate voor een militaire rechtbank.
11 april » Om gezondheidsredenen draagt Moeder Teresa haar taak als generaal-overste van haar orde over.
20 mei » In Roemenië worden de eerste vrije verkiezingen gehouden na de val van het communisme. Interim-president Ion Iliescu en het Front voor Nationale Redding winnen de parlements- en presidentsverkiezingen.
13 augustus » Stefan Edberg lost Ivan Lendl na tachtig weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Zweed wordt de achtste aanvoerder van die lijst na achtereenvolgens Ilie Năstase, John Newcombe, Jimmy Connors, Björn Borg, John McEnroe, Lendl en Mats Wilander.
31 oktober » Ondertekening GENT-akkoorden door de Nederlandse en Vlaamse onderwijsministers
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Amy Thomas, "Genealogy Thomas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogy-thomas/P9614.php : benaderd 28 januari 2026), "Clenton Chavis (1913-1990)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.