Genealogy Thomas » Irene Koletar (1918-2009)

Persoonlijke gegevens Irene Koletar 

Bron 1

Gezin van Irene Koletar

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Irene Koletar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Irene Koletar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Irene Koletar

Peter Koletar
1887-1924
Mary Kushner
1890-1963

Irene Koletar
1918-2009


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 juli 1918 lag tussen 9,8 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 12,6 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 5 maart » De Sovjet-Unie verruilt Petrograd als hoofdstad voor Moskou.
      • 1 april » Oprichting van de Royal Air Force in het Verenigd Koninkrijk.
      • 24 mei » Amerikaanse troepen arriveren in Noord-Frankrijk.
      • 28 oktober » Tsjecho-Slowakije wordt onafhankelijk van Oostenrijk-Hongarije.
      • 7 november » Een revolutie onder leiding van Kurt Eisner leidt tot de val van koning Lodewijk III van Beieren.
      • 14 november » Tsjecho-Slowakije wordt een republiek.
    • De temperatuur op 8 oktober 2009 lag tussen 4,5 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 11,3 mm neerslag gedurende 4,5 uur. Er was 7,2 uur zonneschijn (64%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 24 januari » Zeker dertien burgers en een politieagent komen om het leven door een zelfmoordaanslag in de Somalische hoofdstad Mogadishu.
      • 8 mei » Immunoloog Mark Waer is verkozen tot nieuwe rector van de Katholieke Universiteit Leuven.
      • 16 mei » Een demonstratie tegen homofobie in Rusland wordt met geweld neergeslagen door de Russische regering. Hierbij worden er zeker 20 mensen opgepakt, waaronder een journalist van de Gay Krant.
      • 23 juli » IJsland vraagt officieel het lidmaatschap van de Europese Unie aan.
      • 7 september » De bouw van de Tweede Coentunnel (A10) onder het Noordzeekanaal bij Amsterdam is van start gegaan, na een discussie van ruim twintig jaar.
      • 27 oktober » De Wablieft-prijs gaat naar twee Vlaamse ziekenfondsen omdat zij in de communicatie met hun leden overgestapt zijn van ambtelijke (officiële) taal naar "klare taal".
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Koletar

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koletar.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koletar.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koletar (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogy Thomas is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Amy Thomas, "Genealogy Thomas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogy-thomas/P26468.php : benaderd 28 januari 2026), "Irene Koletar (1918-2009)".