Genealogy Thomas » "Lassy" Louisa Moultrie (1857-1897)

Persoonlijke gegevens "Lassy" Louisa Moultrie 

Bronnen 1, 2, 3
  • Alternatieve naam: Louisa A Harleston
  • Zij is geboren in het jaar 1857 in South Carolina.Bronnen 1, 2
  • Woonachtig:
    • in het jaar 1880: Saint John's Berkeley, Charleston, South Carolina.Bron 3
    • in het jaar 1860: Charleston Ward 5, Charleston, South Carolina.Bron 1
    • in het jaar 1870: St. James Santee, Charleston, South Carolina.Bron 1
    • in het jaar 1880: Charleston, Charleston, South Carolina.Bron 1
  • Zij is overleden op 28 februari 1897 in Charleston, Charleston, South Carolina, zij was toen 40 jaar oud.Bronnen 1, 2

Gezin van "Lassy" Louisa Moultrie

Zij had een relatie met Edwin Gaillard Harleston.


Kind(eren):

  1. Katherine Harleston  1878-1940
  2. Eloise C Harleston  1883-1975

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot "Lassy" Louisa Moultrie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van "Lassy" Louisa Moultrie


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 februari 1897 lag rond de 8,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Brooklyn gaat samen met New York.
    • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
    • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
    • 31 oktober » Frankrijk eist het atol Bassas da India op.
    • 31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.
    • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Moultrie

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Moultrie.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Moultrie.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Moultrie (onder)zoekt.

De publicatie Genealogy Thomas is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Amy Thomas, "Genealogy Thomas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogy-thomas/P19640.php : benaderd 30 januari 2026), ""Lassy" Louisa Moultrie (1857-1897)".