Genealogy Thomas » Jestine "Jessie" Young (1850-1935)

Persoonlijke gegevens Jestine "Jessie" Young 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
  • Alternatieve namen: Jesteen Conrad, Jesteen Conrad, Jestine Young, Justina Conrad
  • Zij is geboren op 7 november 1850 in Donaldson, Pennsylvania.Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10
  • Alternatief: Zij is geboren rond 1852 in Donaldson, Pennsylvania.Bron 7
  • Ze werd gedoopt op 19 januari 1851 in Sacramento, Schuylkill, Pennsylvania, USA.
    SAINT PAUL OR ARTZS LUTHERAN AND REFORMED CHURCH,SACRAMENTO,SCHUYLKILL,PENNSYLVANIA
  • Woonachtig:
    • in het jaar 1880: Shamokin, Northumberland, Pennsylvania.Bronnen 7, 9
    • in het jaar 1900: Garfield, Northumberland, Pennsylvania.Bron 10
    • in het jaar 1920: Shamokin Ward 10, Northumberland, Pennsylvania.Bron 3
    • in het jaar 1910: Shamokin Bor Ward 10, Northumberland, Pennsylvania.Bron 4
    • in het jaar 1930: Shamokin, Northumberland, Pennsylvania.Bron 2
    • in het jaar 1860: Frailey, Schuylkill, Pennsylvania.Bron 5
  • (Death Severs Marital Vow of Sixty Years) op 30 maart 1932 in Shamokin, Pennsylvania.Bron 12
  • Zij is overleden op 27 mei 1935 in Shamokin, Northumberland, Pennsylvania, zij was toen 84 jaar oud.Bron 1
  • Zij is begraven in Shamokin, Northumberland County, Pennsylvania.Bron 1
  • Een kind van John Young en Mary

Gezin van Jestine "Jessie" Young

Zij is getrouwd met John Wesley Conrad.

Zij zijn getrouwd te PA.Bron 8

Zij zijn getrouwd rond 1872 te Pennsylvania.Bronnen 6, 10


Kind(eren):

  1. William Henry Conrad  1873-1960 
  2. Jesse Conrad  ± 1874-????
  3. John Wesley Conrad  ± 1879-1927 
  4. Carrie Conrad  1883-1953
  5. ??  
  6. ??  
  7. ??  
  8. ??  
  9. ??  

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jestine "Jessie" Young?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jestine "Jessie" Young

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jestine "Jessie" Young

John Young
1807-????
Mary
1818-????

Jestine "Jessie" Young
1850-1935

± 1872
Jesse Conrad
± 1874-????
John Wesley Conrad
± 1879-1927
Carrie Conrad
1883-1953
??
????-
??
????-
??
????-
??
????-
??
????-

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. U.S., Find A Grave Index, 1600s-Current, Ancestry.com / Ancestry.com
  2. (Niet openbaar)
  3. 1880 United States Federal Census, Ancestry.com and The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints, Year: 1880; Census Place: Shamokin, Northumberland, Pennsylvania; Roll: 1164; Family History Film: 1255164; Page: 156A; Enumeration District: 148; Image: 0057 / Ancestry.com
  4. (Niet openbaar)
  5. Newspapers.com - Shamokin News-Dispatch - 30 Mar 1932 - Page 1 / www.newspapers.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 november 1850 lag rond de 13,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 1 november 1849 tot 19 april 1853 was er in Nederland het kabinet Thorbecke I met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1850: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
    • 18 maart » American Express wordt opgericht door Henry Wells & William Fargo.
    • 10 juni » Bijzetting van prins Maurits der Nederlanden in de grafkelder van de Nieuwe Kerk te Delft.
    • 9 juli » President Zachary Taylor overlijdt, en Millard Fillmore wordt de 13de President van de Verenigde Staten.
    • 20 september » Slavenhandel wordt afgeschaft in het Amerikaanse District of Columbia.
    • 29 september » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Engeland en Wales met het Aartsbisdom Westminster en twaalf bisdommen.
    • 16 december » Vier schepen arriveren in Lyttleton (Nieuw-Zeeland) om Christchurch te stichten.
  • De temperatuur op 19 januari 1851 lag rond de -0,2 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 1 november 1849 tot 19 april 1853 was er in Nederland het kabinet Thorbecke I met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1851: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 26 maart » In het Panthéon in Parijs demonstreert de Franse wetenschapper Léon Foucault met een slinger van 67 meter dat de aarde draait.
    • 15 mei » Kroning van Rama IV of Mongkut tot koning van Siam.
    • 22 augustus » In Australië wordt goud ontdekt.
    • 18 september » Eerste publicatie van de New York Times.
    • 2 december » Staatsgreep in Frankrijk door president Lodewijk Napoleon Bonaparte.
    • 4 december » Mislukte staatsgreep in Frankrijk.
  • De temperatuur op 27 mei 1935 lag tussen 11,7 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 6,9 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
    • 2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
    • 21 maart » Perzië wordt hernoemd tot Iran.
    • 18 april » Bij de Provinciale Staten-verkiezingen behaalt de NSB 7,9 procent van de stemmen. In Den Haag scoort de partij van Anton Mussert zelfs 12 procent.
    • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
    • 6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Young

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Young.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Young.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Young (onder)zoekt.

De publicatie Genealogy Thomas is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Amy Thomas, "Genealogy Thomas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogy-thomas/P10393.php : benaderd 28 januari 2026), "Jestine "Jessie" Young (1850-1935)".