Genealogy Statzer » Eliza A Swiney (1868-1937)

Persoonlijke gegevens Eliza A Swiney 

  • Zij is geboren november 1868 in Bristol, Sullivan, Tennessee, USA.
  • Zij is overleden in het jaar 1937 in Sullivan, Tennessee, Verenigde Staten, zij was toen 68 jaar oud.

Gezin van Eliza A Swiney

Zij is getrouwd met Henry Thomas Shartle.

Zij zijn getrouwd op 23 september 1891 te Sullivan, Tennessee, Verenigde Staten, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Henry Shartle  1900-1982

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eliza A Swiney?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Eliza A Swiney

Eliza A Swiney
1868-1937

1891
Henry Shartle
1900-1982

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 september 1891 lag rond de 13,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Pim Mulier schaatst langs de elf Friese steden in een recordtijd van 13 uur.
    • 29 januari » Liliuokalani wordt koningin van Hawaï.
    • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
    • 1 mei » Bij een schietpartij in Fourmies wordt een manifestatie ten voordele van de achturige werkdag bloedig neergeslagen. Er vallen negen doden en 35 gewonden.
    • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.
    • 15 december » De Canadees James Naismith vindt het basketbal uit.

Over de familienaam Swiney

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Swiney.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Swiney.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Swiney (onder)zoekt.

De publicatie Genealogy Statzer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bill Statzer, "Genealogy Statzer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogy-statzer/I3208.php : benaderd 27 februari 2026), "Eliza A Swiney (1868-1937)".