Genealogy Lienemann » Elizabeth Hanson (1528-1573)

Persoonlijke gegevens Elizabeth Hanson 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1528 in Woodhouse, Yorkshire, England.
  • Zij is overleden op 11 maart 1573, zij was toen 45 jaar oud.
  • Een kind van Lord Hugh DeLacy en Agnes Seville

Gezin van Elizabeth Hanson

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elizabeth Hanson?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elizabeth Hanson

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elizabeth Hanson

Gerald Lacy
1425-1503
Joan Symmes
1480-1579
Agnes Seville
± 1478-1553

Elizabeth Hanson
1528-1573


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
    • In het jaar 1573: Bron: Wikipedia
      • 17 april » Slag bij Vlissingen, een zeeslag tijdens de Tachtigjarige Oorlog.
      • 13 juli » Het Beleg van Haarlem eindigt met de overgave van de stad, waarna enkele duizenden soldaten en burgers werden geëxecuteerd. Het beleg geldt als een van de meest beruchte gebeurtenissen uit de Tachtigjarige Oorlog.
      • 23 augustus » Fernando Álvarez de Toledo, beter bekend als de hertog van Alva, arriveert in De Nederlanden.
      • 8 oktober » Alkmaars ontzet, de eerste Nederlandse overwinning gedurende de Tachtigjarige Oorlog.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hanson

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hanson.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hanson.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hanson (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogy Lienemann is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    David Lienemann, "Genealogy Lienemann", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogy-lienemann/P4372.php : benaderd 15 februari 2026), "Elizabeth Hanson (1528-1573)".