Genealogy Harssema » Adriaan Pieter ANKER (1943-1943)

Persoonlijke gegevens Adriaan Pieter ANKER 


Gezin van Adriaan Pieter ANKER


Notities over Adriaan Pieter ANKER

6C1R from Marten Jans (1712 - 1767) and Antie Minnes (1708 - ?).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriaan Pieter ANKER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriaan Pieter ANKER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriaan Pieter ANKER


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 juni 1943 lag tussen 9,6 °C en 23,2 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 14,5 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Mexico - De vulkaan Paricutín ontstaat.
    • 3 maart » 173 mensen komen om in het gedrang om een veiligheidsbunker in te komen in het Bethnal Green metrostation in Londen.
    • 13 april » De nazi's treffen massagraven aan van duizenden Poolse officieren, vermoord door de NKVD in 1940, bij Katyn.
    • 19 april » Albert Hofmann ontdekt het hallucinogene effect van lsd.
    • 24 mei » Josef Mengele wordt hoofdofficier-arts in Auschwitz.
    • 30 september » Encycliek Divino Afflante Spiritu van Paus Pius XII over de promotie van Bijbelstudies.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam ANKER

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam ANKER.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over ANKER.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam ANKER (onder)zoekt.

De publicatie Genealogy Harssema is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bruce Fast, "Genealogy Harssema", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogy-harssema/I298444.php : benaderd 6 augustus 2025), "Adriaan Pieter ANKER (1943-1943)".