Genealogische data Golse Genen » Henricus Lambertus van den Broek (± 1908-)

Persoonlijke gegevens Henricus Lambertus van den Broek 


Gezin van Henricus Lambertus van den Broek

Hij is getrouwd met Maria Johanna Henriette van der Weegen.

Zij zijn getrouwd op 5 augustus 1935 te Tilburg.

BruidegomHenricus Lambertus van den Broek
Leeftijd27
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidegomTheodorus Hendrikus Wilhelmus van den Broek
Moeder bruidegomAllegonda Smits
BruidMaria Johanna Henriette van der Weegen
Leeftijd28
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidJoannes Jacobus Maria van der Weegen
Moeder bruidHendrika Maria van Dam
Datum huwelijk05-08-1935
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1935
Toegangsnr.405
Inv.nr.549
Aktenummer366

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henricus Lambertus van den Broek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henricus Lambertus van den Broek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henricus Lambertus van den Broek

Lambertina Brands
± 1840-????
Henricus Smits
± 1840-????
Elisabeth Paters
± 1840-????
Allegonda Smits
± 1865-1940

Henricus Lambertus van den Broek
± 1908-????

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 augustus 1935 lag tussen 6,9 °C en 24,9 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
    • 16 maart » Adolf Hitler geeft opdracht tot herbewapening van Duitsland, in strijd met het Verdrag van Versailles.
    • 26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
    • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
    • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
    • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.

Over de familienaam Van den Broek


De publicatie Genealogische data Golse Genen is opgesteld door J. Eijsermans.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Eijsermans, "Genealogische data Golse Genen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogische-data-golse-genen/I643078.php : benaderd 9 augustus 2025), "Henricus Lambertus van den Broek (± 1908-)".