Genealogie Slot » Johanna Wilhelmina Antonia Bunning (1921-)

Persoonlijke gegevens Johanna Wilhelmina Antonia Bunning 


Gezin van Johanna Wilhelmina Antonia Bunning

(1) Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd


(2) Zij is getrouwd met Hendrik Kroon.

Zij zijn getrouwd op 2 juni 1943 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Geertje Kroon  1944-1992
  2. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Wilhelmina Antonia Bunning?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Wilhelmina Antonia Bunning

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Wilhelmina Antonia Bunning

Johanna Wilhelmina Antonia Bunning
1921-????

(1) 
(Niet openbaar)
(2) 1943

Hendrik Kroon
1920-????

Geertje Kroon
1944-1992

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 oktober 1921 lag tussen 3,7 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SV Ommoord.
    • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
    • 4 maart » Warren G. Harding wordt beëdigd als 29e president van de Verenigde Staten
    • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
    • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
    • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
  • De temperatuur op 2 juni 1943 lag tussen 10,2 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 6,9 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Operatie Brandy - nachtelijke Britse commando-operatie tijdens de Tweede Wereldoorlog op Florø, een havenplaats aan de westkust van Noorwegen.
    • 20 februari » Mexico - De vulkaan Paricutín ontstaat.
    • 22 april » Albert Hofmann schrijft zijn eerste rapport over de hallucinogene eigenschappen van lsd.
    • 17 mei » Tweede Wereldoorlog: 617 squadron van de Royal Air Force breekt met Operatie Chastise twee dammen in het Duitse Ruhrgebied.
    • 24 mei » Josef Mengele wordt hoofdofficier-arts in Auschwitz.
    • 29 juli » NSB burgemeester Geert Bisschop van Schoonebeek wordt doodgeschoten door leden van het plaatselijk verzet.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1917 » Alice Pearce, Amerikaans actrice († 1966)
  • 1918 » Henri Vernes, Belgisch schrijver
  • 1918 » Tony Rolt, Brits autocoureur († 2008)
  • 1922 » Bram Huijser, Nederlands publicist († 2016)
  • 1922 » Leon Sullivan, Amerikaans geestelijke en mensenrechtenactivist († 2001)
  • 1923 » Bert Kaempfert, Duits componist, arrangeur en orkestleider († 1980)

Over de familienaam Bunning

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bunning.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bunning.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bunning (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Slot is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Fake Slot, "Genealogie Slot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie_slot/I106620.php : benaderd 10 augustus 2025), "Johanna Wilhelmina Antonia Bunning (1921-)".