Genealogie Pot en Smit » AALTJE RUITER (1891-> 1958)

Persoonlijke gegevens AALTJE RUITER 

  • Zij is geboren op 31 januari 1891 in KAMPEN.Bron 1
    Tijdstip: 23:00
  • Zij is overleden na 1958 in .
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 april 2014.

Gezin van AALTJE RUITER

Zij is getrouwd met ARIE LAMBERTS.

Zij zijn getrouwd op 13 februari 1913 te KAMPEN, zij was toen 22 jaar oud.Bron 2


Notities over AALTJE RUITER

DOCHTER VAN ALBERT RUITER EN GRIETJE WITTEVEEN.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot AALTJE RUITER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. ARCHIEF GEMEENTE KAMPEN, akte 72
  2. ARCHIEF GEMEENTE KAMPEN, akte 10

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 januari 1891 lag rond de 5,1 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Pim Mulier schaatst langs de elf Friese steden in een recordtijd van 13 uur.
    • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
    • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
    • 16 juni » John Abbott wordt premier van Canada.
    • 25 augustus » Thomas Alva Edison verwerft het patent op de 35mm-film.
    • 13 november » De Belgische voetbalvereniging Club Brugge wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam RUITER

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam RUITER.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over RUITER.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam RUITER (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Pot en Smit is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sim Mostert, "Genealogie Pot en Smit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie_pot_smit/I7083.php : benaderd 24 december 2025), "AALTJE RUITER (1891-> 1958)".