Genealogie Pot en Smit » WIJNTJE CORNELIA ALBERS (1863-1953)

Persoonlijke gegevens WIJNTJE CORNELIA ALBERS 

  • Zij is geboren op 24 augustus 1863 in KRIMPEN AAN DE LEK.Bron 1
    Tijdstip: 08:00
  • Beroep: ZONDER BEROEP (1888).
  • Zij is overleden op 2 maart 1953 in ROTTERDAM, zij was toen 89 jaar oud.Bron 2
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 april 2014.

Gezin van WIJNTJE CORNELIA ALBERS

Zij is getrouwd met JAN HOEK.

Zij zijn getrouwd op 17 oktober 1888 te KRIMPEN AAN DE LEK, zij was toen 25 jaar oud.Bron 3


Notities over WIJNTJE CORNELIA ALBERS

DOCHTER VAN PIETER ANTON ALBERS EN WIJNTJE OVERGAAUW.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot WIJNTJE CORNELIA ALBERS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. ARCHIEF GEMEENTE KRIMPEN AAN DE LEK, akte 33
  2. DIGITALE STAMBOOM ROTTERDAM, akte 561/b1-094v
  3. ARCHIEF GEMEENTE KRIMPEN AAN DE LEK, akte 8

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 augustus 1863 lag rond de 19,9 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 21 april » Stichting van het Bahá'í-geloof (dag van Ridván).
    • 30 april » Mexicaanse troepen vallen het Frans Vreemdelingenlegioen aan in Camarón. Thans feestdag van het Vreemdelingenlegioen.
    • 4 juli » In de Verenigde Staten geeft de belegerde stad Vicksburg zich over aan het leger van Ulysses S. Grant; tegelijkertijd begint Robert E. Lee aan zijn aftocht, na verslagen te zijn bij Gettysburg
    • 11 augustus » Cambodja wordt een protectoraat van Frankrijk.
    • 3 oktober » President van de Verenigde Staten Abraham Lincoln maakt van Thanksgiving Day een nationale feestdag.
    • 14 oktober » Alfred Nobel verkrijgt octrooi op nitroglycerine.
  • De temperatuur op 2 maart 1953 lag tussen -4,0 °C en 13,1 °C en was gemiddeld 2,5 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (83%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
    • 7 januari » President Harry Truman kondigt aan dat de VS een waterstofbom ontwikkeld heeft.
    • 11 januari » De Oostenrijkse schansspringer Sepp Bradl wint de eerste editie van de Vierschansentoernooi.
    • 15 mei » Oprichting van het commerciële Venezolaans televisienetwerk Radio Caracas Television.
    • 19 augustus » De Iraanse regering onder leiding van premier Mohammed Mossadeq wordt in een door de CIA georganiseerde coup afgezet.
    • 31 oktober » Eerste televisie-uitzending in België door het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR).
    • 1 december » Hugh Hefner geeft het eerste nummer van Playboy uit. De oplage bedraagt 70.000 exemplaren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam ALBERS

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam ALBERS.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over ALBERS.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam ALBERS (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Pot en Smit is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sim Mostert, "Genealogie Pot en Smit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie_pot_smit/I7007.php : benaderd 24 december 2025), "WIJNTJE CORNELIA ALBERS (1863-1953)".